Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 8 12345678 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 150

Forum: Fenomene paranormale

Tek ky forum mund tė flasim pėr tė gjitha ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė dhe tė pashpjegueshme.

 1. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Besoni se ekzistojne fantazmat ?

  Started by bora dr‎, 21-08-2008
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 183
  • Shikime: 27,619
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Thumbs down Teme NgjitėsE Ngjitėse: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

  Started by braziljania‎, 14-09-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 71
  • Shikime: 12,523
  25-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rrathėt nė grurė

  Started by braziljania‎, 16-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 10,295
  10-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. UFO-t na vizitojnė kur jemi nė gjumė

  Started by Natta‎, 19-07-2018
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 143
  19-07-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Vrima misterioze nė akujt Arktik

  Started by Natta‎, 11-07-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 106
  11-07-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Te dalesh nga trupi yt eshte e mundur??

  Started by Lauri‎, 06-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 43
  • Shikime: 5,106
  18-05-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Lightbulb Njerez te jashtezakonshem

  Started by Nostra_22‎, 28-04-2009
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 4,239
  07-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,327
  20-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Si ta kuptoni qė ju kanė bėrė magji

  Started by Abis‎, 08-02-2017
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 653
  08-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 341
  08-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. C'fare eshte paraliza e gjumit?

  Started by Lauri‎, 06-12-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 3,117
  14-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Fenomeni UFO

  Started by korado‎, 08-02-2009
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 4,302
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 3,245
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Aurora Boreale

  Started by E3‎, 04-01-2010
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 9,282
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 8 12345678 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •