Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 32 nga 32
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Si e shpjegoni shprehjen e Gjergj Kastriotit....?

  "Lirine nuk ja u solla une, ate e gjeta ne mes tuaj!"

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #31
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  Larg Familjes Dhe Te Afermve
  Mosha
  63
  Postime
  125
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Si e shpjegoni shprehjen e Gjergj Kastriotit....?

  Vallaj Persa I Perket Temes Une Skam Si Jap Pergj Sepse Isha N`gjume Kur E Tha SkenderBEU
  Nje Zemer E Mbushur Me Dashuri...Zgjon Nga Gjumi Miliona Zemra Te Fjetura...

 3. #32
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ashtu sic e ka thene ... Te bashkuar per te njentin qellim.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si e shpjegoni shprehjen
  Nga Gjarperesha ne forum Psikologjia
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 25-12-2017, 15:36
 2. Fjalimi i rrallė i Gjergj Kastriotit nė shtratin e vdekjes,
  Nga LeVoyageur ne forum Historia shqiptare.
  Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 22-01-2017, 19:26
 3. Trashėgimia e Gjergj Kastriotit - Skėnderbe
  Nga Love ne forum Historia shqiptare.
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-11-2012, 16:22
 4. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-04-2011, 17:44
 5. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-01-2010, 21:46

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •