Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 26 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 517

Forum: Fizikė dhe Astronomi

Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 43 gjėra qė nuk i dinit pėr Hėnėn e plotė

  Started by sweetzzinna, 10-09-2008
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 6,919
  31-08-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rruga e qumėshtit

  Started by Lauri, 20-07-2008
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 6,697
  13-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare eshte Astronomia?

  Started by ReNdEx, 23-03-2012
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,970
  23-03-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Astrofizika

  Started by sweetzzinna, 19-07-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,220
  19-07-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 163
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 876
  24-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 753
  17-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 315
  17-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 219
  29-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 147
  15-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Misteri i Simetrisė

  Started by NeVertiti, 11-08-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 167
  11-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Apokalipsi ka ndodhur

  Started by NeVertiti, 25-04-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 595
  25-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. ​Sot ekuinoksi pranveror

  Started by ida angel, 20-03-2017
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 740
  22-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 826
  12-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Lightbulb Drake Equation!

  Started by ricky_ch, 23-02-2017
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 273
  23-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Lightbulb Drita e kaltėr reaktive!

  Started by ricky_ch, 20-02-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 185
  20-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 2,497
  18-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 650
  04-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Misioni Rosetta

  Started by Lauri, 30-09-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 274
  01-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,207
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 26 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •