Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 26 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 520

Forum: Fizikė dhe Astronomi

Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 43 gjėra qė nuk i dinit pėr Hėnėn e plotė

  Started by sweetzzinna‎, 10-09-2008
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 7,721
  31-08-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rruga e qumėshtit

  Started by Lauri‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 6,956
  13-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare eshte Astronomia?

  Started by ReNdEx‎, 23-03-2012
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,628
  23-03-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Astrofizika

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,322
  19-07-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 540
  12-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 1,219
  09-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Gjallesat e thellėsirave tė mėdha!

  Started by ricky_ch‎, 28-03-2009
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 3,476
  09-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 1,184
  24-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 193
  15-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Misteri i Simetrisė

  Started by NeVertiti‎, 11-08-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 291
  11-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Apokalipsi ka ndodhur

  Started by NeVertiti‎, 25-04-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 663
  25-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. ​Sot ekuinoksi pranveror

  Started by ida angel‎, 20-03-2017
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 859
  22-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Lightbulb Drake Equation!

  Started by ricky_ch‎, 23-02-2017
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 345
  24-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Lightbulb Drita e kaltėr reaktive!

  Started by ricky_ch‎, 20-02-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 260
  20-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 26 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •