Shqiptar te Bashkuar
android
Duke Lexuar Temat 1 ne 4 nga 4

Forum: Fjalori i ndjenjave te papershkruara!

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Hyrje (shpjegim)

  Started by Aki‎, 31-01-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 605
  31-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Anemoia dhe Onism

  Started by Aki‎, 14-04-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 994
  19-05-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Sonder

  Started by Aki‎, 31-01-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 31
  • Shikime: 2,327
  10-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Vemödalen

  Started by Aki‎, 05-02-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,788
  28-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Oleka

  Started by Aki‎, 13-02-2016
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 1,177
  18-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •