Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arkiva

Collapse

Temat me pjesemarrje tė herėshme do ti gjeni tė arkivuara nė kėtė nėnforum.

Sub-Forums Topics Posts Last Post
Kerkesa per filma dhe supporti i faqes MosRRi.Org Kjo kategori do te te jete e limituar per shikueshmerine e plote te filmave dhe programeve te ndryshme te cilat do tju japin mundesine ti shkarkoni direkt ne kompjutrin tuaj!
Topics: 6 Posts: 25
6 25
Topics: 1,588 Posts: 6,422
Last Post: Shtohet Aop BISHA
1,588 6,422
chatoshqip
Shtohet Aop BISHA
Sub-Forums:
Irc OPerator (84/484)
Stafi Sop (1,413/5,119)
Stafi Aop (81/716)
Topics: 112 Posts: 668
112 668
Lajme nga reality-show Big Brother 2013 - edicioni VI
Topics: 6 Posts: 203
6 203
Lajme nga reality-show Big Brother 2014 - edicioni VII
Topics: 8 Posts: 69
8 69
Chit - Chat
Ēdo gjė rreth kanalit shqipėria.
Topics: 49 Posts: 260
49 260
Walker
Kerkes Per Te Qene Ne Staf
by Guest
Pėr ēdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.
Topics: 244 Posts: 1,574
244 1,574
Bėni kėrkesat tuaja pėr acc nė kanalin #Shqipėria
Topics: 215 Posts: 1,027
215 1,027
Aver
deshira per tu be @ admin
by Aver
Bėni pyetje, kėrkesa dhe shkarkime pėr scripte dhe addonse tė ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.
Topics: 20 Posts: 93
20 93
 • Filter
 • Time
 • Show
 • New Topics
Clear All
new posts
There are no conversations in this channel.
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • Sort By
 • Order
Clear All
new posts
No topics found.
 • Filter
 • Time
Clear All
Working...
X