Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Njeri eshte nje qenie e cuditshme ne vetevete,ai habitet me boten shume here,por habia me madhe lind nga brendesia e ti.

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • E ti mendoj se ishte dhe e harroj .....
   Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

   Comment


   • Harro te djeshnen qe te krijosh te tashmen...
    “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

    Comment


    • Te tashmen e adhuroj se ka ngjyrat e ylberit ..
     Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

     Comment


     • Ylberi del gjithmone pas shiut.

      Comment


      • Shiu qe i lagu fytyren duke i fshehur lotet qe i rridhnin faqeve te skuqura....

       Comment


       • skuqeshin gjethet e rrudhosura nga i ftohti i vjeshtes,shirat lanin cdo gje qe gjenin para,keshtu laheshin e kujtimet e saj te pluherosura....

        https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

        Comment


        • Te pluherosura ishin librat dhe ajo mori duke i pastruar.

         Comment


         • I pastruar ishte shpirti i saj nga e kaluara
          Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

          Comment


          • E kaluara gjithmonė do tė jetė e pranishme midis nesh,edhe pse do tė kalojnė vitet.

           Comment


           • Vitet kalojne po dicka nuk harrohet kurre dadhuria e prinderve
            Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

            Comment


            • Prinderit jane gjeja me e shtrenjte qe na dhuron jeta...

             Comment


             • Jeta ne thellesi te fjales eshte regjenerim
              Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

              Comment

              What's Going On

              Collapse

              There are currently 179 users online. 0 members and 179 guests.

              Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

              Working...
              X