Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kafe & Muhabet

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Kafe & Muhabet

  Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
  Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

  Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
  Last edited by Love; 20-11-2013, 22:06.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 • #2
  Kafe Muhabet.!

  Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
  Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

  Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!

  Comment


  • #3
   Kafe Muhabet.!

   Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
   Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

   Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
   - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

   -Kashta noton e diamanti fundoset!

   Comment


   • #4
    Kafe Muhabet.!

    Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
    Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

    Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
    - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

    -Kashta noton e diamanti fundoset!

    Comment


    • #5
     Kafe Muhabet.!

     Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
     Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

     Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
     - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

     -Kashta noton e diamanti fundoset!

     Comment


     • #6
      Kafe Muhabet.!

      Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
      Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

      Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
      - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

      -Kashta noton e diamanti fundoset!

      Comment


      • #7
       Kafe Muhabet.!

       Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
       Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

       Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
       - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

       -Kashta noton e diamanti fundoset!

       Comment


       • #8
        Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

        Dit te mbare te gjithve. Bujrum kush do kafe
        Last edited by cent; 27-10-2013, 10:59.
        Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

        Comment


        • #9
         Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

         Click image for larger version

Name:	ellinikos-kafes-diavatirio-makrozwias.jpg
Views:	1
Size:	33.1 KB
ID:	1409916
         good morning
         Karakterin tim s'do ta nderroja me asnje . .
         Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqerte!

         Comment


         • #10
          Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

          Mirmengjesi, ka ndonje zemermire ktej rrotull t'na sjelli kafe?

          Comment


          • #11
           Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

           Originally posted by FaithfulSmile View Post
           Mirmengjesi, ka ndonje zemermire ktej rrotull t'na sjelli kafe?
           Mirmengjes

           ♡ ♡ ♡
           IF YOU WANT TO BE HAPPY, BE.

           Comment


           • #12
            Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

            Po per kafen e mbasdites dhe te darkes? Mire do ishte nje teme kafeje per cdo cast te dites dhe pse e kuptoj qe mund te sjelli postime pak si ne tavolinat e kafenese por do ishte mire se ja une tani do doja nje kafe nga ndonje anetar xhentil ketej rrotull dhe nuk mundet te ma sjelli sepse eshte e ndaluar
            Last edited by Ema1; 20-11-2013, 20:10.

            Comment


            • #13
             Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

             Ema pi nje kamomil dhe fli gjume te rritesh
             Keep your heels head, and standards high.

             Comment


             • #14
              Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

              Originally posted by Ema1 View Post
              Po per kafen e mbasdites dhe te darkes? Mire do ishte nje teme kafeje per cdo cast te dites dhe pse e kuptoj qe mund te sjelli postime pak si ne tavolinat e kafenese por do ishte mire se ja une tani do doja nje kafe nga ndonje anetar xhentil ketej rrotull dhe nuk mundet te ma sjelli sepse eshte e ndaluar
              Patjeter ta sjellim ne tani , me nje kusht qe ti te jesh me banim ne australi oh me vjen keq qe kafja u derdh por patjeter je me koke poshte ne kete Moment

              Comment


              • #15
               Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

               Kush do na sherbej nje kafe?
               ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
               =======================================

               Comment


               • #16
                Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

                Originally posted by Endrra View Post
                Patjeter ta sjellim ne tani , me nje kusht qe ti te jesh me banim ne australi oh me vjen keq qe kafja u derdh por patjeter je me koke poshte ne kete Moment

                Sa katile je! Mos perfito nga rasti qe gjen me te vegjel se vetja yyy
                Goca donte kafen sillja te sakt te pakten! Lol

                Lovermani ta ben endrra;D
                "Io non sarņ mai nessuno,
                ma nessuno sarą mai come me."

                Comment


                • #17
                 Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

                 Vallaj e dua nje kafe prej endrres si ne Enderr
                 ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
                 =======================================

                 Comment


                 • #18
                  Titulli: Kafe & Muhabet

                  Nje pershendetje te ngrohte per ju te gjithe ne kete dite te fresket...

                  Mundohuni te harroni sot te gjitha shqetesimet, dhimbjet dhe brengat... beni kete per dike qe deshiron te ju shoh juve te lumtur

                  MIREMENGJES!

                  ♡ ♡ ♡
                  IF YOU WANT TO BE HAPPY, BE.

                  Comment


                  • #19
                   Titulli: Kafe & Muhabet

                   Sa u gezova per kafen...duke menduar qe me dedikohet edhe mua....por nckkkkkkkk ose nouk....si te duash...
                   KOMBI MBI TĖ GJITHA

                   Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

                   Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

                   Comment


                   • #20
                    Titulli: Kafe & Muhabet

                    Ja kafe per ata qe akoma nuk kane pi (kujdes, njera eshte per mua)

                    KOMBI MBI TĖ GJITHA

                    Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

                    Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

                    Comment


                    • #21
                     Titulli: Kafe & Muhabet

                     Pershendetje te gjithve,kafet per sot i sjella une.!
                     Si dite e Shtun,do jeni zgjuar von..) ,, ke kemi ne linj te me bej shoqeri me kafen..
                     Fundjave te kendshme te gjithve ju uroj..!!


                     https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                     Comment


                     • #22
                      Titulli: Kafe & Muhabet

                      E te lumt dora se sapo u cova ,e kisha nevoj per ni kafe.Edhe ty ni fundjave sa ma te kendshme.

                      Comment


                      • #23
                       Titulli: Kafe & Muhabet

                       Po tani ne ket ore ben te pim kaffe?
                       Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                       Comment


                       • #24
                        Titulli: Kafja e mengjesit ne FV

                        Originally posted by Endrra View Post
                        Patjeter ta sjellim ne tani , me nje kusht qe ti te jesh me banim ne australi oh me vjen keq qe kafja u derdh por patjeter je me koke poshte ne kete Moment
                        Asnje gje nuk mora vesh nga kjo qe ke thene, e sigurt qe dhe ti as e merr vesh veten kur shkruan.Te faleminderit per kafene tende me teper xhentilese se je lodhur shume

                        Mirmengjesi te gjithe.Ju befte mire kafeja.

                        Comment


                        • #25
                         Titulli: Kafe & Muhabet

                         Miremengjesi Ema1....je njesh fare

                         Po e marr une kete kafen e buzeqeshur,,,te falemnderit shume
                         KOMBI MBI TĖ GJITHA

                         Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

                         Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

                         Comment


                         • #26
                          Titulli: Kafe & Muhabet

                          Mirmengjes Ylli te befte mire. Merre pse jo ka plot per te gjithe dhe pak buzeqeshje do i jepte pak me shume sheqer dites.

                          Comment


                          • #27
                           Titulli: Kafe & Muhabet

                           Originally posted by Ema1 View Post
                           Mirmengjes Ylli te befte mire. Merre pse jo ka plot per te gjithe dhe pak buzeqeshje do i jepte pak me shume sheqer dites.

                           Po te sjell ca lule ne shenje falemnderimi                           dhe llokume me kafe

                           KOMBI MBI TĖ GJITHA

                           Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

                           Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

                           Comment


                           • #28
                            Titulli: Kafe & Muhabet

                            Faleminderit po i vendos ne vazo me uje mos te thahen

                            Comment


                            • #29
                             Titulli: Kafe & Muhabet

                             SA me pihet nje kafe turke
                             ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
                             =======================================

                             Comment


                             • #30
                              Titulli: Kafe & Muhabet

                              Originally posted by L0v3rM4n View Post
                              SA me pihet nje kafe turke

                              Meqe ta kam borxh po ta bej une nje! Me falendero se jam ngritur mire sot
                              "Io non sarņ mai nessuno,
                              ma nessuno sarą mai come me."

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 160 users online. 10 members and 150 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X