Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pergjigju me Po ose Jo!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • yes. )
  e pelqeni muziken klasike?

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • Pooooo

   Ju pelqen traviata e verdit ?
   Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

   Comment


   • Jo,se kam pare ndonjehere.

    Te pelqen kinematografia angleze??

    Comment


    • Jo dhe aq ne fakt

     ​​​​​​Te pelqen kadareja ?
     Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

     Comment


     • Joo.

      Te pelqen te shkosh ne cirk?

      Comment


      • Jo me kap nje trishtim nuke di pse

       Ka ndryshuar gje ne forum
       Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

       Comment

       What's Going On

       Collapse

       There are currently 118 users online. 1 members and 117 guests.

       Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

       Working...
       X