Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letėrsia e bejtejxhijve

Collapse

Forums Topics Posts Last Post
No forums found.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • New Topics
Clear All
new posts

 • Loyalty
  replied to Hasan Zyko Kamberi
  Bahti Im (Fati Im)
  Zu Hasani e zihetė,
  me baht tė ti po prihetė:
  vallė ku rri e fshihetė,
  qė s'po punon,more bahti im? ...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Loyalty
  replied to Letersia e Bejtexhinjve
  Letėrsia e bejtexhinjve
  Letėrsia e bejtexhinjve  Kalimi nga turqishtja, persishtja dhe arabishtja te shqipja si mjet...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Loyalty
  started a topic Sulejman Naibi

  Sulejman Naibi

  Midis poetėve bejtexhinj, qė u shqua nė shekullin XVIII, ėshtė edhe Sulejman Naibi. Ai ishte nga Berati dhe jetoi e vdiq aty duke qenė bashkėkohės me
  ...
  See more | Go to post

 • Loyalty
  started a topic Nezim Frakulla

  Nezim Frakulla

  Nezim Frakulla (ose Nezim Berati) ėshtė nga autorėt e parė tė rėndėsishėm tė letėrsisė shqiptare me alfabet arab; nė mjediset ku jetoi e krijoi, luajti
  ...
  See more | Go to post
There are no conversations in this channel.
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • Sort By
 • Order
Clear All
new posts
No topics found.
 • Filter
 • Time
Clear All
Working...
X