Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letėrsia e pavarėsisė

Collapse

Forums Topics Posts Last Post
No forums found.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • New Topics
Clear All
new posts

 • Zambaku
  replied to Faik Konica
  HELENA E TROJES

  N Trojė, nga maja e njė kulle tė lartė
  Helena e bardhė zgjat kryet dhe pėrgjon
  posht nėnė murėt luftėn qė lufton...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Loyalty
  replied to Lasgush Poradeci
  Marshi i Djalerise

  Urdhėroi i Madhi Zot:
  Zu ndrin yll` i Shqipėrisė;
  Ndrin e mė s`pėrmbahet dot,
  Se qė sot e jetė-plot...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Vvetoni
  replied to Mitrush Kuteli
  Titulli: Mitrush Kuteli

  Ta shemba shqa kufirin,

  qė ngrite ti,

  nė vendin tim e pėrmbi varr,

  tė babės...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Loverboy
  replied to Gjergj Fishta
  Titulli: Gjergj Fishta

  Gjergj Fishta dhe shkrimtari serb

  Poeti kombėtar Gjergj Fishta shkoi nė njė konferencė shkrimtarėsh...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • ReNdEx
  replied to Letersia e Pavaresise
  Titulli: Letersia e Pavaresise

  Pjesė nga Libri: Pavarėsia - Udhėtimi i paharruar i Ismail Qemalit

  Artikull i gazetės franceze...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • ricky_ch
  replied to Fan Noli
  Pe: Fan Noli

  [youtube]7rq7VDoN86I [/youtube]  Fan Noli me Faik Konicėn!


  [youtube]GYN3Kq2HbVg...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Morena
  replied to Haki Stermilli
  Titulli: Haki Stermilli "Sikur te Isha Djale"  Per mua eshte i bukur , nuk ka nenvleresim te femres apo...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • bledikorcari
  replied to Themeluesit e Neoshqiptarizmit
  Branko Merxhani, Neo-Shqiptarizma e viteve '30
  "Ēdo njeri, ēdo popull, qė tė rrojė dhe tė tregojė veten, mė parė nga tė gjitha duhet tė organizojė...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • braziljania
  started a topic Mid’hat Frashėri Rrėfime dashurie

  Mid’hat Frashėri Rrėfime dashurie

  ASAJ

  I
  Si kombet me vetija e mendime tė thjeshtė q’i falen njė fytyre gdhendur nė gur a dru; si kombet mė tė qytetėruar, qė rrinė
  ...
  See more | Go to post

 • Pogradecari
  replied to Nonda Bulka
  Kėnga e monotonisė

  Shok besnik, shok i vjetėr qė ngahera e kam pranė, si nė ditėt mė tė helmuara tė jetės sime, ashtu dhe nė ato mė tė...
  See more | Go to post

  Leave a comment:

There are no conversations in this channel.
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • Sort By
 • Order
Clear All
new posts
No topics found.
 • Filter
 • Time
Clear All
Working...
X