Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ditari

Collapse

Forums Topics Posts Last Post
No forums found.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • New Topics
Clear All
new posts

 • Cdo dite i dedikoj vetes gjera qe me bejne te ndihem mire...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Mbreme te qortova me fal e bera pa dashje ...gjeta rrobat e tua te sportit ne dollapin tend nuk e di se si kane ngelur aty dhe instiktivisht po te qortoja...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Zambaku
  replied to Romani i Forumit Virtual.
  Harresa mendova se kishte bere punen e saj mendova se me kishte cliruar nga ajo nate po jo tami qe e pashe aty tek cepi cdo gje u rikujtua..ska gje mendova...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Te kam enderruar kete nate,
  tek yjet ishin ne qetesi,
  hena vallzonte si e mare,
  e une ,psheretija ,perseri e perseri,
  Ne agimet...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Natta
  replied to Dedikuar ty!
  Mashkull Egoist.
  Dy fjalė tė fundit do ti shkruaj,
  dashuri tė humbur do tė quaj.
  Do tė tė bezdis e sot,
  meqė e nisa kot ....
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Nicktjeter
  replied to Pse qesh??
  Xanax

  Dexstrina
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Legally_Sweet
  replied to "Vajza nga Tirana"
  Kjo vajza nga Tirana qeka fiks si une
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Natta
  replied to Ese
  U rrita ne nje qytet te vogel,te heshtur e te mbytur nga monotonia.
  Ne nje qytet ku nuk kishte buzeqeshje femijesh,ku njerezit ishin te ftoht,ku
  ...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧
  replied to Ditari...
  Thone femrat skane ligesi pavarsisht se dallohen per shume gjera te kendshme, si helmimi vjehrres, rrahja kunates, dominimi i kafshes se gjore shtepiake...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Vvetoni
  replied to Leter vetes se ardhme
  Mirdita Veton, a je mirė a je lodhė?

  Fillimisht mos harro njė gjė, vazhdo e merr frymė. Thith sa tė mundėsh oksigjen, mirėpo mos lejo qė...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • NeVertiti
  replied to Copeza Dashurie...!
  I Paskam shkruar ca copeza ketej kohe me pare,i kisha harruar ne kujtesen e brisht timen.
  Tek shkarazi lexova ca rrjeshta neper to,u riktheva ne
  ...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Natta
  replied to Aagaaagagagagagag
  Mė shpėto tė lutem nga kjo errėsir, mė mbaj pran vetes tė lutem.
  E kupton sesa e vetmuar po ndjehem, e ke iden se ēfar lotėsh derdh ēdo nat para...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Onna
  started a topic Ndjesi

  Ndjesi

  Te falesh nganjeher nuk quhet miresi por injorance..! Faljen dhuroja atyre qe gabuan dhe u penduan...! Jo atyre qe te vrane dhe nuk e kuptua...
  See more | Go to post
  Last edited by Onna; 13-05-2017, 11:52.

 • Vvetoni
  replied to Agim emrin ma thonė
  Po nė atė janar, 1999

  I thashė Simonit qė dua tė shoh varrin e saj, e kam hak tė them njė dua pėr tė. Unė isha mysliman, e nėna jonė Besė...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • jana80
  replied to Therrime kohe ....
  Titulli: Therrime kohe ....

  Me mbushe syte me lot.... lexojme libra te ter.. histori te perralluara dhe faleminderit kitrra123 qe me nje...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • jana80
  replied to "Vazoja e Jetes"
  Titulli: "Vazoja e Jetes"

  Nese asaj vazos do i hidhnim shume her kafe me patjeter rera do ndryshonte ngjyren... dhe nese...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • jana80
  replied to Sekreti!
  Titulli: Sekreti!

  Jeta me mesoj ti buzeqesh ne ditet me te errta,me mesoj te pervesh menget, te mbjell si nje bujk i mire e stinet u ndryshuan...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Natta
  replied to Ditari kryeneē
  Titulli: Ditari kryeneē

  I Dashur ditar
  sot esht nje dit shum shum e bukur
  o po m tvertet shum e bukur por ce do se un pertoj
  ...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Petrit101
  replied to Shkembejme libra!
  Titulli: Shkembejme libra!

  TNTforum -> Release Biblioteca ketu ke mjaft material,mjafton te kedh durim te kerkosh
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Arfenilla
  replied to Shprehjet me te bukura te librave.
  Titulli: Shprehjet me te bukura te librave.

  E ta dish se fjalet me te bukura te thena ndonjehere, akoma sti kam thene.
  Nazim Hi
  ...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Natta
  replied to --Plage Zemre---
  Titulli: --Plage Zemre---

  Me mungon...


  E ke iden sesa me mungojn buzet e tua, e ke valle iden sesa me mungon nje shikim
  ...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Violetta
  replied to Te vetem ne ėrrsirė
  Titulli: Te vetem ne ėrrsirė

  Kur mendoj keto raste te veshtira, atėherė ne moshen me te re kur ishim, me sjellin shum mendime tė reja sikur...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Natta
  replied to Dy shpirtra ....
  Titulli: Dy shpirtra ....

  Prekese
  E vraft Zoti me dor Nzemer
  Pika qe smju bie meshkujve qe lendojn nje femer
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Natta
  replied to Monolog...
  Titulli: Monolog...

  Te kerkoj ne cdo vend...ne cdo cep..skaj..apo foto....ehhhhhhhhhhhhh te gjej ne cdo vend
  te gjej ne syte e mi...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • Natta
  replied to Deshtaket
  Deshtaket

  Deshtaket

  Vetemeshirimi

  Kam nje kukull mbi shtrat.Ka emrin e dikujt qe dua(nuk dua ti diskutoj...
  See more | Go to post

  Leave a comment:

There are no conversations in this channel.
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • Sort By
 • Order
Clear All
new posts
No topics found.
 • Filter
 • Time
Clear All
Working...
X