Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krijimet e muajit Shkurt 2019

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #31
  Urime vajza e detit.

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • #32
   Urime vajza e detit : )
   https://youtu.be/bo_efYhYU2A

   Comment


   • #33
    Faleminderit NeVertiti Abis

    Comment


    • #34
     Monique Faleminderit

     Comment


     • #35
      Urime vajza e detit

      Click image for larger version

Name:	λήψης.jpeg
Views:	38
Size:	17.3 KB
ID:	1656371
      Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

      Comment


      • #36
       Urime vajza e detit.

       Urime te gjitheve.
       Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
       N B

       Comment


       • #37
        Urime Vajza Detit! Sa me shume krijime te bukura!
        "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

        Comment


        • #38
         Vajza e detit krijimi jot ishte shume po shume i bukur, thjeshtesi dhe ndjenje, embelsi dhe rrjedheshmeri...lexohej me nje fryme dhe la shije te embel.. ishte kenaqesi te lexoja ..
         brava!

         suksese te gjithe pjesemarreseve e faleminderit qe na krijoni mundesine te lexojme dicka artistike, dicka qe frymezon secilin nga ne.
         “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

         Comment


         • #39
          Faleminderit Zambaku Passion Soulmind

          jana80 te falenderoj per fjalet e bukura....me vjen mire...ndihem mire qe kam percjell kete ndjesi tek ty...dhe tek ata qe me lexuan...


          edhe kur shkruan perdor trepikshin...
          nuk e di ne e njeh eshte nje shkrimtare alda merini e ka karakteristike kete trepikshin.... me percjell pjekurine saj ne shkrim

          Faleminderit Jana realisht se di se si lindi ky trepikshi im...por keshtu kam shkruar gjithmone....dhe nuk e mendoj dot dmth te mos i perdor...ndonse per shumicen mund te duken lodhese...

          pooo sigurisht e njoh Alda Merinin dhe i adhuroj shkrimet e saj...

          faleminderit te gjitheve per urimet!!...
          Last edited by vajza e detit; 3 weeks ago.

          Comment


          • #40
           Cikirrush, suksese
           - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

           -Kashta noton e diamanti fundoset!

           Comment

           What's Going On

           Collapse

           There are currently 164 users online. 10 members and 154 guests.

           Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

           Working...
           X