Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cfare keni veshur ne kete cast!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Ja ishtu,tu prit autobuzin. ,,ju pershdesss all ahahahah

  Click image for larger version

Name:	IMG_20190218_170306~2.jpg
Views:	85
Size:	102.0 KB
ID:	1659485

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • Kesaj teme i mungon Zana1 .

   Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
   N B

   Comment


   • Click image for larger version

Name:	2019-02-19-11-42-12-469.jpg
Views:	77
Size:	46.1 KB
ID:	1659722

    Comment


    • Ishtuuu....

     Click image for larger version

Name:	IMG_20190219_131011~2.jpg
Views:	68
Size:	56.9 KB
ID:	1659732

     https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

     Comment


     • Originally posted by NeVertiti View Post
      Ishtuuu....

      Click image for larger version

Name:	IMG_20190219_131011~2.jpg
Views:	68
Size:	56.9 KB
ID:	1659732
      Gjithe kjo goce je Nevi..marshalla
      https://youtu.be/bo_efYhYU2A

      Comment


      • NeVertiti
       NeVertiti commented
       Editing a comment
       Flm shume @Abiso !!

     • Originally posted by Monique View Post
      Click image for larger version

Name:	2019-02-19-11-42-12-469.jpg
Views:	77
Size:	46.1 KB
ID:	1659722
      Nuk e di pse ma hek trurin kjo ngjyra e kuqe..
      Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

      Comment


      • Monique
       Monique commented
       Editing a comment
       Jane shtu shume mor vlla

     • Monique prandaj po them, ka plas kuqja gjithandej.
      Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

      Comment


      • Monique
       Monique commented
       Editing a comment
       Rendesi ka qe na shkon.....lum lum ti

     • Click image for larger version

Name:	007.png
Views:	65
Size:	51.8 KB
ID:	1659957
      Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

      mutantur omnia nos et mutamur in illis

      Comment


      • Po zhvishem, nuk po mund tė sjell foto, nuk e di pse.
       Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

       mutantur omnia nos et mutamur in illis

       Comment


       • Hagahahaa Vvetoni

        Comment


        • Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

         mutantur omnia nos et mutamur in illis

         Comment


         • Hahahaha superman .....plss save the world

          Comment


          • Triko leshi dhe breneveke ushtari me ushkur..
           Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

           Comment


           • bizhamet e gjumit.

            https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

            Comment


            • Originally posted by Drejtori View Post
             Triko leshi dhe breneveke ushtari me ushkur..
             Ska gje se corapet e leshit i kam vesh vete
             kombinejshen jemi

             Comment


             • Originally posted by Monique View Post

              Ska gje se corapet e leshit i kam vesh vete
              kombinejshen jemi
              Zjarrrrrr
              Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

              Comment


              • Zjarrefikset gati aman

               Comment


               • Originally posted by Monique View Post
                Zjarrefikset gati aman
                https://youtu.be/U1oFIsEu40w
                Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                Comment


                • Ueeeee cme ke kujtu.....disco Enigma dhe cmendeshim me scooter dhe prodigy

                 Comment


                 • Originally posted by Monique View Post
                  Ueeeee cme ke kujtu.....disco Enigma dhe cmendeshim me scooter dhe prodigy
                  Pse kot bertas uneee.
                  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                  Comment


                  • Originally posted by Drejtori View Post

                   Pse kot bertas uneee.
                   Pasojat e Piter Panit
                   ohhhh

                   Comment


                   • Nuk tregohet cfare kam veshur
                    Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                    Comment


                    • Click image for larger version

Name:	IMG_20190220_091004.jpg
Views:	55
Size:	62.5 KB
ID:	1660098

                     Comment


                     • Originally posted by Monique View Post
                      Click image for larger version

Name:	IMG_20190220_091004.jpg
Views:	55
Size:	62.5 KB
ID:	1660098
                      Shyqyr qe mbulove iher surratin se po na dilje ne enderr me ato floket kuqe..
                      Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                      Comment


                      • Monique
                       Monique commented
                       Editing a comment
                       ok ashtu do bej , do pi mishin e do ha mushtin

                     • Ate bej por te lutna shume bej si te tjeret e ti mos nxirr surratin por vetem boobsat e kombt.. se do na lesh beqar te jeten mo jarebi.
                      Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                      Comment


                      • Monique
                       Monique commented
                       Editing a comment
                       Nightmare....uuuuuuuu ghost

                     • Pixhame
                      Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                      Comment


                      • Pantolla kaubojsi me qizme llastiku..
                       Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                       Comment


                       • Kepuc me maja dhe xhup lekure me theka, floket bisht pllum

                        Comment


                        • Me tuta sporti e bluze shtepie e po pi kafe
                         Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                         Comment


                         • Kemishe, pantolla e kambale..
                          Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                          Comment

                          What's Going On

                          Collapse

                          There are currently 119 users online. 1 members and 118 guests.

                          Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                          Working...
                          X