Announcement

Collapse
No announcement yet.

Chit - Chat

Collapse

Sub-Forums Topics Posts Last Post
Ēdo gjė rreth kanalit shqipėria.
Topics: 49 Posts: 260
49 260
Walker
Kerkes Per Te Qene Ne Staf
by Guest
Pėr ēdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.
Topics: 244 Posts: 1,574
244 1,574
Bėni kėrkesat tuaja pėr acc nė kanalin #Shqipėria
Topics: 215 Posts: 1,027
215 1,027
Aver
deshira per tu be @ admin
by Aver
Bėni pyetje, kėrkesa dhe shkarkime pėr scripte dhe addonse tė ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.
Topics: 20 Posts: 93
20 93
Working...
X