Announcement

Collapse
No announcement yet.

deshira per tu be @ admin

Collapse
This topic is closed.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • deshira per tu be @ admin

  Pershendetje doja te behesha pjese e stafit fajtori ne dhomen shqiperia.
  Nick im ne chat esht smarttt, jam nga Maqedonia.
  Falemderit.
  Last edited by chatoshqip; 28-04-2017, 02:32. Reason: permirsim

 • #2
  Smart ti e merito se je user aktiv dhe jo abuzus
  Shpresojm qe sa me shpejt te jesh pjes e stafit.
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

  Comment


  • #3
   Ka akoma te mbijetuar te chati?

   Do e marrim parasyshe kerkesen ne momentin e pare te mundshem.
   I walk slowly, but I never walk backward

   Comment


   • #4
    Aver ka ka si ska
    :flamuri: Welcome In My Heart !!

    Comment


    • #5
     jepi mer cunit passwordin tend si ben dhe ti

     Comment


     • #6
      Kerkesa po shqyrtohet nga stafi Sop...
      Seshpejti do lajmeroheni me nje pergjigje perfundimtare.

      Comment


      • #7
       NickServ- Nick smartt isn't registered.
       NickServ- Nick smarttt isn't registered.
       Me vjen keq duhet te keni nickname te regjistruar per te bere kerkese per aop.

       Comment


       • #8
        Originally posted by Aver View Post
        Ka akoma te mbijetuar te chati?

        Do e marrim parasyshe kerkesen ne momentin e pare te mundshem.
        Dale se kam qef te ta shpjegoj

        Dmth ky chat nuk ekzistonte qe ca kohe, pastaj per arsye te 'creative differences' sic do thoshte hollywood-i disa u ndane dhe rikrijuan kete chatin e ri
        E kshu tani pa seleksionim fare kush ben kerkese shtohet aop, kshu qe ti mos merr parasysh gje, pervec meje, qe ma ke borxh nje .... hmmmm hajde sdo them kafe, nje bile per ne cineplexx te guardians of the galaxy

        Comment


        • #9
         Originally posted by Aki View Post
         Dale se kam qef te ta shpjegoj

         Dmth ky chat nuk ekzistonte qe ca kohe, pastaj per arsye te 'creative differences' sic do thoshte hollywood-i disa u ndane dhe rikrijuan kete chatin e ri
         E kshu tani pa seleksionim fare kush ben kerkese shtohet aop, kshu qe ti mos merr parasysh gje, pervec meje, qe ma ke borxh nje .... hmmmm hajde sdo them kafe, nje bile per ne cineplexx te guardians of the galaxy
         E kush tjeter mi shpjegon me mire se ti, apo nuk kam mbetur edhe paksa old school une

         E vertete qe ta kam borxh nje bilete por per filmin qe dua une, jo ti
         E shofim King Arthur dhe nga aty.. hajde po them edhe per nga nje kafe
         Last edited by Aver; 20-05-2017, 20:34.
         I walk slowly, but I never walk backward

         Comment

         What's Going On

         Collapse

         There are currently 161 users online. 0 members and 161 guests.

         Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

         Working...
         X