Announcement

Collapse
No announcement yet.

Funny Photo's

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts


 • >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

  Comment  • >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<   Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
   ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
   Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
   sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

   Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
   Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

   Comment   • >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<    Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
    ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
    Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
    sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

    Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
    Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

    Comment


    • vajzat.jpg


     cf25256dc8f195313093cb8f3f968ae3.jpg


     qeni.jpg


     36432315dad3c0b7a5528735c1a0554e.jpg

     >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<     Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
     ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
     Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
     sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

     Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
     Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

     Comment
     • Comment

      What's Going On

      Collapse

      There are currently 172 users online. 0 members and 172 guests.

      Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

      Working...
      X