Announcement

Collapse
No announcement yet.

“Love story” i 88-vjeēares me tė riun pėrfundon nė gjykatė

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • “Love story” i 88-vjeēares me tė riun pėrfundon nė gjykatė

  “Love story” i 88-vjeēares me tė riun pėrfundon nė gjykatė

  amore-768x432.jpg

  Nė moshėn 88-vjeēare, ajo ra nė dashuri me njė djalė 25 vjeē dhe nė njė kohė tė shkurtėr, shpenzoi 100 mijė euro nga kursimet e saj. Ėshtė historia e njė gruaje nga Forlģ, tani 91 vjeēe. Pas njė beteje tė gjatė ligjore, vajza e saj 63-vjeēare arriti ta ndalonte. Mosmarrėveshja gjithashtu pėrfshinte njė mjek psikiatėr, i cili pėrfundoi nė gjyq me akuzėn e ideologjisė sė rreme pėr tė bėrė njė vlerėsim, tė kėrkuar nga Gjykata, nė tė cilėn ai kishte vėrtetuar qartėsinė e gruas sė vjetėr.

  Testet e pėrfshira nė raportin e pėrgatitur nga mjeku u pėrfunduan nė fakt nga kujdestari i gruas, i hospitalizuar mė parė pėr probleme mendore, tė cilėt mė pas i raportuan vajzės sė gruas sė vjetėr se ēfarė ndodhi.

  Kėto fakte nxitėn 63-vjeēaren (e cila mė vonė mori njohjen e paaftėsisė pėr tė kuptuar dhe dėshiruar nėnėn e saj dhe emėrimin e njė kujdestari pėr pasurinė e tij) pėr tė denoncuar incidentin nė Prokurori.

  Nė seancėn hapėse tė procedurės qė e sheh doktori psikiatėr nga Forlģ nė bar, vajza e gruas dhe kujdestari u dėgjuan. Mė 9 maj, i akuzuari do tė paraqitet nė selinė e dėshmitarit.

  (gazeta-Shqip.com)

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

 • #2
  te vjen per te qeshur po eshte aq tragjike kur mendon cbejne njerezit duke shfrytezuar te tjeret per tu marre leket
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

  Comment


  • #3
   Nė moshėn 88-vjeēare, ajo ra nė dashuri me njė djalė 25 vjeē dhe nė njė kohė tė shkurtėr, shpenzoi 100 mijė euro nga kursimet e saj.

   gjitha ato leke,paska hargjuar e kjo ne emer te dashurise. ahhahahahahaha

   https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

   Comment

   What's Going On

   Collapse

   There are currently 173 users online. 0 members and 173 guests.

   Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

   Working...
   X