Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

  Me fjalen e fundit te fjalis,,filloni fjalin e re,..

  PO e nise une me nje fjale.."Hena,.."

  Hena ishte e plote dhe plot besim ndaj yjeve,..

  Fjalia ne vazhdim duhet te nise me fjalen "yje" e keshtu me rradhe..


  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

 • #2
  Yjet kishin humbur shkelqimin e tyre,hena dukej e trishte, dhe vallzimet e universit kishin rene ne nje qetesi shurdhuese....

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • #3
   shurdhuese po behej heshtja e pritjes per te
   - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

   -Kashta noton e diamanti fundoset!

   Comment


   • #4
    Te lutem,me ler te qet:-i'u drejtua vajza me nje ze te ulet.

    Comment


    • #5
     te ulet por te kendshem, te embel, ndjelles dhe dritherues e kishte zerin
     - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

     -Kashta noton e diamanti fundoset!

     Comment


     • #6
      Zeri tij acarues,ndonjeher me lodhte vertet.

      Comment


      • #7
       vertete kishte aq embelsi sa veshtire ti rezistoje
       - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

       -Kashta noton e diamanti fundoset!

       Comment


       • #8
        Rezistoj deri ne frymen e fundit,pastaj u duken ca mirazhe kujtimesh neper shikimin e syve te ti,sikur ja zbuluan trupin,dhe mbylli syte perfundimisht.

        https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

        Comment


        • #9
         perfundimisht nuk isha une ai qe keputi pullat, ato i keputi vrulli
         - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

         -Kashta noton e diamanti fundoset!

         Comment


         • #10
          Vrullshem binin gjethet ne ate vjeshte me shira te rrembyeshem,piktoreske beheshim peisazhet e lumenjeve qe gurgullonin neper rrepirat e maleve te thepisur....

          https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

          Comment


          • #11
           thepisur, majet e gjirit, dukeshin sikur donin te shperthenin kopsat e te fitonin lirine
           - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

           -Kashta noton e diamanti fundoset!

           Comment


           • #12
            Lirine e ndjente si nje puhiz frsku vere,kur dielli pershendet ne nje perendim afer detit blu.

            https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

            Comment


            • #13
             blu ishte fustani i saj i mendafshet qe ra vetvetiu mbi kepucet takelarta
             - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

             -Kashta noton e diamanti fundoset!

             Comment


             • #14
              Takat e larta te saj benin shum zhurm,por askush nuk ankohej.

              Comment


              • #15
               ankohej per vetmine dhe fluturimin e kohes qe nuk kishte te ndalur
               - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

               -Kashta noton e diamanti fundoset!

               Comment


               • #16
                Ndalonte sapo shihte nje pasqyr ne rrug.

                Comment


                • #17
                 rruges se cdonjerit ne nje moment i vjen fundi..
                 “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                 Comment


                 • #18
                  Fundi,esht shum afer per njerezit egoist.

                  Comment


                  • #19
                   egoist edhe ishte por qe ta duash te bukuren per vete nuk se e kishte dhe aq keq
                   - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

                   -Kashta noton e diamanti fundoset!

                   Comment


                   • #20
                    Keq i kishte pare ajo kohet,tek i rreshkisnin kujtimet nder sy ,dhe dot si ndalonte.

                    https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                    Comment


                    • #21
                     ndalesat e ndryshme dhe te detyrueshme nga rrjedha e jetes e mesuan te ve kembet ne toke te sigurte.
                     “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                     Comment


                     • #22
                      sigurt ishe ti ate dite qe u takum ne stacionin e trenit e nuk me fole......Pse?
                      Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                      Comment


                      • #23
                       Pse-het e kishin munduar per nje kohe te gjate,pastaj i la jetime neper shinat e nje rruge treni qe skishte me kthim pas.

                       https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                       Comment


                       • #24
                        pas pak trokiti dera dhe asaj filloi t'i trokas dhe zemra
                        - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

                        -Kashta noton e diamanti fundoset!

                        Comment


                        • #25
                         zemres i ishin lodhur muskujt e levizte per inerci...
                         “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                         Comment


                         • #26
                          Inercia e kohve tha ajo,tek rikujtonte nen tymin e nje cigarie kujtimet e jetuara gjate viteve te saj...

                          https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                          Comment


                          • #27
                           vitet e saj ishin si vitet e veres, veq sa i shtohej aroma dehese
                           - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

                           -Kashta noton e diamanti fundoset!

                           Comment


                           • #28
                            Dehej nga shikimi saj,sa her e shihte nė sy.

                            Comment


                            • #29
                             syte i ishin mbushur me drit e shikimi i rrezatonte miresi.
                             “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                             Comment


                             • #30
                              Mirsi dhe vetem mirsi duhet te ket ne zemren e cdo njerit..
                              Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 125 users online. 4 members and 121 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 07:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X