Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Pasditet e tyre ishin plot ngjyra,perendimet e veres se kuqerremt ishin deshmitar te dashurise setyre...

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • Cdo gje e tyre kombinonte me njeri tjetrin
   Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

   Comment


   • Njeri-tjetrin e kishin krah per gjithe jeten.....
    https://youtu.be/bo_efYhYU2A

    Comment


    • Jeten e kishin perpara mjaftonte ta deshironin te dy
     Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

     Comment


     • Te dy une e ti pa praniene e asaj te tretes do vemi te takohemi me te katerten dhe do fleme ne krevat me te pesten per te xhelozuar te gjashten.
      Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

      Comment


      • Abis
       Abis commented
       Editing a comment
       Hahaha i paske bere varg

     • Te gjashten here vendosi qe duhej te mgrinte telefonin nuk duhej te fshihej me
      Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

      Comment


      • Mes nje filozofie te saj kishte vendosur te ndiqte rregullat e saj....

       https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

       Comment


       • Te sajat ishin enderrat ...kujtimet....por dhe e ardhmja ishte e saj
        Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

        Comment


        • Abis ke inat ti ...
         Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

         Comment


         • Abis
          Abis commented
          Editing a comment
          Te 7-ten ma le mua..6 te tjerat mbaji

        • E saj ishte cfare nder gjurme kohe kishte lene shkujdesur,kujtime,trishtime dhe gezime,tashe ne moshen e trete qe ishte,thjesht i rijetonte si copeza te dikuj tjeter,por e kjo i mjaftonte te ndihej gjalle dhe e re...

         https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

         Comment


         • E re ishte cdo gje qe po i ndodhte imagjinonte imazhin e tij dhe qeshte lehte
          Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

          Comment


          • Abis permbaju temes.... Sa per te 7 as ate nuk ta le se i kam per vete, dil gjej vete nje se nuk duhet te marresh cte lene shoket mbas.

           Brenda temes:

           Qeshte lehte sepse nuk donte qe te degjohej nga njerezit se cfare po prodhonte ne trurin e saj me kthina pa fund.
           Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

           Comment


           • Pa fund po qeshte me postimet e anetareve
            Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

            Comment


            • Antaret u shperndane e gjithe cngeli nga ajo bidese ishte heshtja e mjegullt....

             https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

             Comment


             • E mjegullte ishte dita kur vdiq xhaxhi Enver
              Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

              Comment


              • Enver,ishte emmri i ti,pinte kafen dhe udhtonte ne femirine e saj,kujtonte syte e ti ngjyre deti,ishte femiri e lumtur....

               https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

               Comment


               • E lumtur ishte kur prane saj ndodhej ai.....
                https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                Comment


                • Ai e veshtroi ate me mister sa per pak ja perdhunoi shpirtin me ate veshtrim...
                 Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                 Comment


                 • Veshtrimi i ti ishte i pa jete,kishte errsire dhe trishtim nder syte e ti,nuk njihte me as njerzit per-rreth....

                  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                  Comment


                  • Per rreth tij ishim mbledhur dhe frika na kishte kapur
                   Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                   Comment


                   • kapur!!?

                    jemi sot ketu ku jemi fal negociatave tona?
                    Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                    Comment


                    • Tonat ishin te gjitha qe i kishim bere me shume mund ...
                     https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                     Comment


                     • Munde te jemi larg por me mendje e shpirt jemi afer
                      Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                      Comment


                      • Afersisht afer i kishte kujtimet e ti,fytyren,puthjet avujt e frymarrjes se ti....

                       https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                       Comment


                       • Ti je femer qe vjen njehere ne jete....
                        https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                        Comment


                        • Ne jete njohim shume njerez por shume pak bejme miq
                         Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                         Comment


                         • Miq te mire ne dite te veshtira.....
                          https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                          Comment


                          • Te veshtira ishin fjalet por cdo gje kalon
                           Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                           Comment


                           • Kalon cdo dite ne rrugicen time,Manushaqja,dhe s'e kthen koken te me shohe me sy ...
                            https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                            Comment


                            • Me syte e shpirtit u pane po me ata sy u larguan
                             Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                             Comment

                             What's Going On

                             Collapse

                             There are currently 113 users online. 0 members and 113 guests.

                             Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                             Working...
                             X