Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sot,,,,,,,,!

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Sot,,,,,,,,!

  Sot mengjesi i ashper me te ftohtin s'kish mundur te trembe ca sytha te nje kajsie.
  Ata ishin ambasadoret e pranveres qe po troket. Click image for larger version

Name:	20190224_090458.jpg
Views:	57
Size:	76.8 KB
ID:	1661418Click image for larger version

Name:	20190224_090511.jpg
Views:	50
Size:	63.7 KB
ID:	1661419
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 • #2
  Sot qielli pa asnje re.
  Last edited by Passion; 3 weeks ago.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

  Comment


  • #3
   ....sot,dita e ftohte,por sec kisha nje ndjesi te mire tek i ftohti ishte aq fisnik dhe i ashper,te jep ndjesine sikur te qarteson,relakson koken dhe mendimet.

   https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

   Comment


   • #4
    Ftohtesia sado e ftohte te jete te permend nga nje gjume letargjie qe ke kaluar jo pak gjate...fillim pranvere...cel cdo gje!

    Comment


    • #5
     Dite e ftohte dhe plot shkelqim.
     https://youtu.be/bo_efYhYU2A

     Comment


     • #6
      Sot nje dite e cuditshme
      Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

      Comment


      • #7
       Sot, me duhet te dal perseri!! )

       https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

       Comment


       • #8
        Sot eshte e hene dhe me duket nje dite e cuditshme .....perse valle
        Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

        Comment


        • #9
         Originally posted by Zambaku View Post
         Sot eshte e hene dhe me duket nje dite e cuditshme .....perse valle
         Shko e fuja gjumit,e do te ikin te gjitha pershtypjet.


         Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
         N B

         Comment


         • #10
          Sot ate do bej passion gjume shpejt
          Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

          Comment


          • #11
           Sot ishte nje dite e qete

           Comment


           • #12
            Sot arome pranevere!!

            https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

            Comment


            • #13
             ....... t'falenderoj.


             Eliminoj sot se si e ka pare nga laŕt si nje dron me syrin e tij Cvajg ,pastaj do zhytem ne tjetrin me 5 faqe ne dite.

             Serish faleminderit!
             Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
             N B

             Comment


             • #14
              Sot ....eshte e shtune
              Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

              Comment


              • #15
               Jam lodhur pak......

               Comment


               • #16
                Sot nje rreze e zbehte dielli trokiti ne dritare, rreshqiti ne taparele deri sa gjeti hapsiren per te depertuar ne xham e per te arritur ne syte gjysmembyllur nga petacia...
                me beri te leviz, te rrotullohem si nje qengj ne hell, te fshihem mes carcfesh si femija ne grembo ....
                u ngrita , aroma e kafes me dha energjine qe me nevoitej e vetem ateher, ne ate cast mora hak mbi grillen ... ika ne te dx te dritares terhoqa " litarin" e tendosur e mes ankimeve te saj ne palosje rrotulluese e detyrova te fshihej diku lart.. e pshe se si agimi , dita e re po me buzeqeshte....por erdhi darka e grilla fshehu yjet dhe henen.. kuroren e zbardhur diku ne horizont... une diku mes kubit te brdhe ... nje liber ne komedine... e pritje te nderroj fjalen sot me dje...
                “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                Comment


                • #17
                 ,,,,,,,, lodhje me shume se c'duhej.
                 Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                 N B

                 Comment


                 • #18
                  ..........
                  Last edited by VOX; 1 week ago.

                  Comment


                  • #19
                   Sot eshte nje dite e mrekullueshme nje dite qe them mirserdhe
                   Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                   Comment


                   • #20
                    Sot i pash ngjyrat tek zbeheshin,vrensirat tek rriteshin,pastaj nje shi i bute neper mendime me zgjoj nje pranvere te vonuar. )

                    https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                    Comment


                    • #21
                     Sot jam ulur me tim ate ... kam qeshur degjuar e folur e tani , tani vazhdoj te jemi te dy te ulur e ndihem aq mire te jem nen "mbrojtjen" e tije si dikure ...femije!!!
                     “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                     Comment


                     • #22
                      Sot ...si cdo dite ndoshta prisja ndonje ndryhsim po jo asgje si gjithmone e qete ne shkrimet e mija ne heshtjen time ne boten time ...
                      Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                      Comment


                      • #23
                       Sot dite e ngrohte,dite per plazh
                       https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                       Comment


                       • #24
                        Sot ....me nipat e mbesen do shkrihem e gjitha
                        Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                        Comment


                        • #25
                         ,,,,,, jam i pregatit per pune e vepra te mira.


                         Ps
                         do iki te ujit pemet e sapo mbjella,edhe bashke me to,edhe do ujit e shpirtin tim.
                         Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                         N B

                         Comment


                         • #26
                          Sot ....nje dite shume shume e bukur
                          Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                          Comment


                          • #27
                           Po iken edhe kjo kembezvarre si simotrat e saj dje dhe pardje...
                           po behemi me te medhenj!
                           “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                           Comment


                           • #28
                            Shume jam lodhur sot.
                            https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                            Comment


                            • #29
                             Sot ......si cdo dite flas me ty dhe as une as ti sdime se cfare ndodh ate qe dime eshte qe jemi ...une e ti
                             Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                             Comment

                             What's Going On

                             Collapse

                             There are currently 127 users online. 0 members and 127 guests.

                             Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                             Working...
                             X