Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tė kundėrtėn e fjalės

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Tė kundėrtėn e fjalės

  Ketu do thuhet nje fjale dhe tjetri do thote te kunderten
  dhe pastaj nje fjale tjeter me rradhe ... se kush thote te kunderten qe mendon ai pa dhene arsye pse si gjysh teke e tha ok ! loje te kendhsme pa citime e chit-chat

  p.sh. Puntor .. Dembel

  Po filloj un

  Larg
  Last edited by Snow Hristina; 18-11-2011, 16:42.
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 • #2
  Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

  Afėr


  Injorancė
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!

  Comment


  • #3
   Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

   Dije-dituri   Larg

   Comment


   • #4
    Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

    mes

    deti
    :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
    sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
    :lekund:

    Comment


    • #5
     Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

     shkretėtir,

     seks

     Comment


     • #6
      Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

      masturim apo astinez


      gabim
      " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

      UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.

      Comment


      • #7
       Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

       E sakt


       Pritje
       KOMBI MBI TĖ GJITHA

       Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

       Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

       Comment


       • #8
        Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

        ikje

        yll
        :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
        sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
        :lekund:

        Comment


        • #9
         Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

         diell (jane sinonime po njeri shfaqet naten tjetri diten)

         llapazan

         Comment


         • #10
          Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

          Memec.

          Modest...
          Sometimes,you will never know the true value of A MOMENT....until it becomes A MEMORY.

          Comment


          • #11
           Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

           mendjemadh

           sinqeritet

           Comment


           • #12
            Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

            Mashtrim

            reagim...

            Comment


            • #13
             Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

             Heshtje.

             Xhelozi.....
             Sometimes,you will never know the true value of A MOMENT....until it becomes A MEMORY.

             Comment


             • #14
              Pe: Tė kundėrtėn e fjalės

              dashuri

              buze
              :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
              sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
              :lekund:

              Comment


              • #15
               Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

               Prer.


               Mbyllur.
               "Io non sarņ mai nessuno,
               ma nessuno sarą mai come me."

               Comment


               • #16
                Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                Mbyllur

                fillimi?
                Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                Comment


                • #17
                 Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                 Fundi

                 Fjala?

                 Comment


                 • #18
                  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                  Kryefjala


                  Palester
                  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
                  =======================================

                  Comment


                  • #19
                   Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                   Heshtja ...

                   Pendimi ...

                   Comment


                   • #20
                    Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                    Pendimi

                    rifillimi!
                    Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                    Comment


                    • #21
                     Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                     Fundi

                     Majmune
                     ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
                     =======================================

                     Comment


                     • #22
                      Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                      shimpanz

                      drenushe?
                      Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                      Comment


                      • #23
                       Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                       Dr.Dreri

                       DHi
                       ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
                       =======================================

                       Comment


                       • #24
                        Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                        Cap

                        Gomar ?!
                        87654321

                        Comment


                        • #25
                         Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                         Kam nje vrejtje, asnjeri prej juve lart se ka mar vesh si eshte kjo teme, jo per gje por secili poston me ate iden e tij se si duhet te jet.
                         Duhet te thoni te kunderten e fjales se fundit qe ka thene antari me lart, e mendoni mire jo kshu fjale koti                         Originally posted by L0v3rM4n View Post
                         Dr.Dreri

                         DHi


                         Shqiponje.

                         Fjala ime eshte: Tani.

                         E kunderta kush eshte?
                         "Io non sarņ mai nessuno,
                         ma nessuno sarą mai come me."

                         Comment


                         • #26
                          Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                          Pastaj

                          binar
                          ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
                          =======================================

                          Comment


                          • #27
                           Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                           Stacion autobuzi( pika kuniset, antonimi i fjales binar)

                           Etja?

                           Comment


                           • #28
                            Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                            shuarja

                            qesh

                            Comment


                            • #29
                             Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                             qaje..

                             e kundert..

                             https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                             Comment


                             • #30
                              Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

                              E njejte
                              Engjell ...

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 118 users online. 2 members and 116 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X