Announcement

Collapse
No announcement yet.

Emri i juaj i preferuar...?

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Emri i juaj i preferuar...?
  Cdo njeri kur te arri ni moshe me te rritur ,,,, seq ka deshir te ket nje emer tjeter.....!? apo dhe me heret ne adoleshenc.
  Nese ju jepet mundesia ,,,''si do deshironi te kishit emrin ju .''(edhe pse ka mundesi te behet nje gje e till,,por sikur nuk meremi shum me ket qeshtje...)mos u beni modest tani te thon se nuk do e ndrrojm

  Mund ti jepni 3 emra.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 • #2
  Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

  Emrin qe e kam tani nuk do e ndrroja ! po te doja te nderroj do shkoja ne komun dhe do e beja nje gje te tille !
  Qur'an Is Not A Book Of SCIENCE. It's a Book Of SIGNS.

  All-llahu Ekber .
  La ilahe il-Allah.

  Comment


  • #3
   Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

   me merin jam ok por do me pelqente qe femija im te kishte emrin Dioniz ne te ardhmen
   Kom ni dost qe po m'permen - qe spo munesh mem harru,
   sa tjom gjall un dosti jem - ti kurr sen ski me shiju

   un ta boj jeten bajat - tshti mi hanger thojt e tu,
   kush o baba i djalit ton - hajt tash dost n'mujsh me ja qillu.

   Comment


   • #4
    Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

    Pse Arfe je bere prap halle o teze

    Ne fakt kam vene re dicka te cuditshme tek vetja , qe me kalimin e kohes sme pelqenin ata qe me pelqenin dikur

    Gjithsesi ekziston nje teme e tille.
    "We're here to have a good time, not a long time
    .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

    Comment


    • #5
     Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

     Nuk do e nderroja emrin tim e kam te bukur!
     "Io non sarņ mai nessuno,
     ma nessuno sarą mai come me."

     Comment


     • #6
      Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

      une do doja ta kisha Grejsi
      Treat your self like a star!!!

      Comment


      • #7
       Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

       Originally posted by Nicktjeter;617624[B
       ]Pse Arfe je bere prap halle o teze[/B]

       Ne fakt kam vene re dicka te cuditshme tek vetja , qe me kalimin e kohes sme pelqenin ata qe me pelqenin dikur

       Gjithsesi ekziston nje teme e tille.
       Don edhe 5 muaj ahahhaha
       Amelia. eshte emer qe un do e kish ndrru ...arsyja te mos largohem nga shkonja A.
       Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

       Comment


       • #8
        Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

        Te ndrrosh emrin eshte relativisht e lehte. Mund ta beje ēdo kush ndaj mos vuani ne heshtje Lol.

        Me fal qe po e theme por teme KOTI!
        Egoizmi i ben njerezit skllever te vetvetes....

        Comment


        • #9
         Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

         Originally posted by Elushe View Post
         Te ndrrosh emrin eshte relativisht e lehte. Mund ta beje ēdo kush ndaj mos vuani ne heshtje Lol.

         Me fal qe po e theme por teme KOTI!

         Po e kam then o Elushe e ke lart se nuk eshte veshtir te ndrrohet nje emer,por pse mos te themi deshiren se cilin emer dot donim ta kishim,.

         eshte hap te lojrat, meqe nuk ka ngjyr feje ase politike them se nuk eshte tem koti. ..gjithsesi mendimi juaj.
         Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

         Comment


         • #10
          Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

          Emrin e kam shume te bukure , e kam ashtu si dukem dhe si karakterizohem ! Por , ne emer te paket jane ata qe me therrasin . Edhe shkurtesen e emrit e kam te mire ! Keshtu qe nuk eshte nevoja te nderroj emrin apo ...
          Last edited by C3nI; 05-03-2014, 17:12.
          87654321

          Comment


          • #11
           Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

           Me pelqen emri qe kam, se e kam te veēant...s'ma shqipton dot njeri tamam!
           Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

           Comment


           • #12
            Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

            Do doja te kisha emrin Ajsi ose Anastasia...njerin nga keto do i vendos goces sime...i
            Happy stories are stories that havent finished yet.
            .

            Comment


            • #13
             Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

             Kam emer te vecante Serbokroat por qe ka hyre ne historine shqiptare!

             Kam qen princesha e babit kshuqe me ka dhene emer princeshe!

             Mi piace

             Comment


             • #14
              Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

              Emni ce kam ska nevoj per komente hic e kam shum tbukur vec ishalla nuk shtohen shum
              Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor.


              ti s'mban kujtime
              e une per me t'kujtu
              vendosa me ken si ti

              Comment


              • #15
               Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

               Emrin e kam tė mirė, Veton , ashtu ashtu nuk me ka pyet kush kur ma ka ngjit po me kohen jam ambientu me emrin edhe ka fillu me me pelqy, 23 vjet e kam bajt edhe me duket se kam me jetu ende me ketė emėr.
               Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

               mutantur omnia nos et mutamur in illis

               Comment


               • #16
                Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                Emri qe me kane vene..
                ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
                =======================================

                Comment


                • #17
                 Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                 Dikur kam pase nje ''nofek'' emer te dyte ledhatuse qe me thrriste babi im,gjithmone me ka pelqy ai emri,por se kam ndrru se dhe ky emri qe kam eshte emer domethenes, por ne kujtim te tij e ruaj ate emer,dhe ne te ardhemen nese do kem ndonje vajze do ja ve asaj!
                 Wherever you stand, be the soul of that place.

                 Comment


                 • #18
                  Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                  Me pelqen emri im ... Esmine ... shkurt Esi ...se nderroj ..
                  goces me pelqen emri Fjona ...
                  I love ... I believe ....

                  Comment


                  • #19
                   Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                   Me pelq emrat: Hanah, Aria, Mariam, pervec emrit qe i kam vene vajzes...

                   p.s ju tjeret: tema esht me then emra jo me u lavdru qe keni emra tbukur more vesh ti enderra? edhe ti tuana, edhe ti legally?
                   Last edited by Soulmind; 06-03-2014, 02:35.
                   "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

                   Comment


                   • #20
                    Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                    Originally posted by Soulmind View Post
                    Me pelq emrat: Hanah, Aria, Mariam, pervec emrit qe i kam vene vajzes...

                    p.s ju tjeret: tema esht me then emra jo me u lavdru qe keni emra tbukur more vesh ti enderra? edhe ti tuana, edhe ti legally?
                    Une lexova titullin e temes hi hi hi hi

                    Comment


                    • #21
                     Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                     Diona , eshte nje emer qe sdi pse me fiksuar prej shume vitesh por qe se besoj ta ve ne perdorim

                     Comment


                     • #22
                      Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                      Nje emer qe me ka ngel mendje keto dite.
                      Alend..)

                      https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                      Comment


                      • #23
                       Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                       Kate emri me i bukur ne bote

                       I love you daddy
                       :flamuri:

                       Comment


                       • #24
                        Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                        emrin tim sdo e ndroja fare po me pelqen shum emri ... Melina dhe Fiona ..
                        I love ... I believe ....

                        Comment


                        • #25
                         Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                         Lum nje emer I pelqyer nga un

                         Comment


                         • #26
                          Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                          kam disa :

                          Shallamatko, DeljaZeze, Cekici, kokbakri,
                          " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

                          Comment


                          • #27
                           Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                           Per goca Emma, per cuna Martin
                           Keep your heels head, and standards high.

                           Comment


                           • #28
                            Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                            Irena
                            Sander


                            I live 'cause... i love!
                            What does not kill me makes me stronger!!!

                            Comment


                            • #29
                             Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                             Per djem me pelqen Eol

                             Emrin e kam gjetur, me duhet "vetem" edhe djali

                             Kujdes se mos e vjedh dikush. Do te keni pasoja :p
                             I walk slowly, but I never walk backward

                             Comment


                             • #30
                              Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                              goces do ja vej emrin bedrie

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 118 users online. 1 members and 117 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X