Announcement

Collapse
No announcement yet.

Emri i juaj i preferuar...?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

    Ael.........

    Comment


    • #32
      Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

      Ondrre ka ndonje kuptim ky emri Ael?

      Une per diversitet mendimi do zgjidhja
      IBM, HP
      :p

      Emri qe kam pas fiksim dhe e kam sepse e dashuroj kete emer eshte Mishel

      Comment


      • #33
        Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

        Sara,,.Diora,Savana,Keit.

        https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

        Comment


        • #34
          Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

          Valentina ,Lusi (Lusia)

          Luis , Valentin .
          I love ... I believe ....

          Comment


          • #35
            Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

            Tani seq me pelqejn 3 emra!

            Milagros,Rosario dhe Sura.
            Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

            Comment


            • #36
              Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

              Gjylsihane
              Bexhete
              Kadrije
              Resmije
              Xhemile
              Sabahet
              Refike
              I live 'cause... i love!
              What does not kill me makes me stronger!!!

              Comment


              • #37
                Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                Nicholas Brayden
                “I've been on a calendar, but never on time.”

                Comment


                • #38
                  Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                  Tungjatjeta
                  The Wiccan Kiss is Fivefold feet, Knees, Womb, Breasts, Lips - Blessed be.

                  Comment


                  • #39
                    Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                    Ne dashuri me emrin Momo'


                    ose Amelié ose ose Lulł
                    "We're here to have a good time, not a long time
                    .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

                    Comment


                    • #40
                      Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                      Dimitry dhe Anastasia

                      Comment


                      • #41
                        Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                        Nicktjeter.

                        Comment


                        • #42
                          Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                          Dania,
                          Aria,
                          Ana
                          Alis
                          "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

                          Comment


                          • #43
                            Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                            Sadete
                            (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
                            Mendume se barku mbushet,
                            Me mish e makarona,
                            Kjo ishte lumtunia.!
                            Dikur, andrrave tona...

                            Comment


                            • #44
                              Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                              Me pelqen emri qe kam.. nje opsion tjeter do ishte:
                              Veron
                              Go to hell!

                              Comment


                              • #45
                                Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                                Perikli (Drejtor )

                                ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
                                =======================================

                                Comment


                                • #46
                                  Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                                  vallaj te preferum kam emrin tim nga fillimi ne fun....sikur te me kishin pyt ate do kisha zgjedh

                                  si e kam emrin?? top classified information

                                  Comment


                                  • #47
                                    Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                                    Originally posted by Monique View Post
                                    vallaj te preferum kam emrin tim nga fillimi ne fun....sikur te me kishin pyt ate do kisha zgjedh

                                    si e kam emrin?? top classified information
                                    Burbuqe pra e kishe po he tashi pfff si bo... shkurt buqe hahahahha
                                    Go to hell!

                                    Comment


                                    • #48
                                      Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                                      Originally posted by DeViL View Post
                                      Burbuqe pra e kishe po he tashi pfff si bo... shkurt buqe hahahahha
                                      kte emer te kam thone une ty???

                                      ncuq

                                      Comment


                                      • #49
                                        Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                                        Originally posted by Monique View Post
                                        kte emer te kam thone une ty???

                                        ncuq
                                        ahahahahahahahahhahahahahahahaha
                                        Go to hell!

                                        Comment


                                        • #50
                                          Titulli: Emri i juaj i preferuar...?

                                          Qazim
                                          Fiksim e kam kyt emer

                                          Comment


                                          • #51
                                            Emri im i preferuar nuk eshte vetem nje ...por po them
                                            1. Melisa
                                            2. Enea
                                            Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                                            Comment


                                            • #52
                                              Kam disa emra....te preferuar

                                              por i dua per vete ,se mi vidhni

                                              Comment


                                              • #53
                                                Dhe emri Emmi me pelqen
                                                Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                                                Comment


                                                • #54
                                                  MIA.....
                                                  dhe Edona.
                                                  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                                                  Comment


                                                  • #55
                                                    Paula me pelqen
                                                    Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                                                    Comment

                                                    What's Going On

                                                    Collapse

                                                    There are currently 134 users online. 7 members and 127 guests.

                                                    Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                                                    Working...
                                                    X