Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nje antar , Nje pyetje!

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Nje antar , Nje pyetje!

  Pershendetje ,

  Po e hap kete teme me shume per tiu drejtuar drejtperdrejte nje x antari per nje pyetje qe mund te keni dhe nuk doni te perdorni kanale private per te arritur tek pergjigja.

  Psh per ilustrim...Nje pyetje kam une per Reaa

  Perse ia ke fiskuar vetes se une kam dicka personale me ty?

 • #2
  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Per Cenin :
  Pse ke frike nga seksi e me ben dislike, ndersa nga ana tjeter ke perhap namin se don nje cike te mire
  Per ca e do?Per ta marre per dore?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

  Comment


  • #3
   Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

   Nuk eshte qe kam frike dhe nuk ta kam bere nga frika . Merre si kritik disliken time !
   Ndjenjat se si I shprehe sme pelqen ! Benu Pak e turpshme Nese don te jap frike nga vetja ime !

   Pergjigjen e plote ta jap ne privat !
   87654321

   Comment


   • #4
    Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

    Per Nicktjeter kam nje pyetje .
    Je e virgjer ?
    Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

    Comment


    • #5
     Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

     Per nevertitin kaq e qet jeni edhe ne jeten reale ashtu sic je ne forum ?

     Comment


     • #6
      Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

      Originally posted by Monique View Post
      Pershendetje ,

      Po e hap kete teme me shume per tiu drejtuar drejtperdrejte nje x antari per nje pyetje qe mund te keni dhe nuk doni te perdorni kanale private per te arritur tek pergjigja.

      Psh per ilustrim...Nje pyetje kam une per Reaa

      Perse ia ke fiskuar vetes se une kam dicka personale me ty?
      Kur te arrish ti japesh dhe ti vetes nje pergjigje te sakte per pyetjen qe me ke bere,atehere me siguri do di ta kthej e une nje pergjigje...pastaj Moni ti vete e ke pranuar se ke dicka me mua,nuk me honeps,,,jo une,apo se cthua sot se thua mot!?

      Comment


      • #7
       Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

       Originally posted by Reaa View Post
       Kur te arrish ti japesh dhe ti vetes nje pergjigje te sakte per pyetjen qe me ke bere,atehere me siguri do di ta kthej e une nje pergjigje...pastaj Moni ti vete e ke pranuar se ke dicka me mua,nuk me honeps,,,jo une,apo se cthua sot se thua mot!?
       Po une ste honeps , per kete tipin tend pa pike lidhje me realitetin ose me ate qe une kam njohur me heret.
       Nese me pare te pelqeja sepse flisje rralle dhe ishe e orientuar drejt shakave pa te keq, ti je kthyer ne nje qenie te cuditshme ....duket sikur qellimi yt ne forum te gjesh yckla tek njerezit dhe ti mbushesh mendjen vetes se gjithe bota e ka me ty.

       Tani ti me akuzon se une perdor duart e te tjereve per te arritur tek ti...por nderkohe eshte e kunderta per kete je koshiente

       pyetja ime eshte e drejtperdrejte....pergjigju drejtperdrejte!

       Comment


       • #8
        Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

        Mon e di si eshte kjo puna,dhe une apo cdo kush ketu nuk honepsim shume ketu,na bezdisin,na duken llafazane etj etj..por cka me kete? Mos valle kjo na jep te drejten ne ti tallim ata,tu sillemi keq,apo edhe ti bejme te ndihen te mos deshiruar ne kete forum?
        Se besoj! Jemi nje grup njerezish dhe eshte normale qe mes nesh te kemi shpesh mos pajtime,kundershtime,mos pelqime etj...epo seshte e thene tu pelqejme te gjitheve sic nuk eshte e thene te me pelqejne te gjithe,eshte mese normale kur ndodh kjo....pavaresisht arsyeve edhe pse shpesh pa kuptim, thjeshte hap rruge,mbaj pelqimet dhe mos pelqimet per veten me mire se fundja askush sna e ka per borxh te lexoj pallavrat tona ketu se me ke shkojme apo jo gje qe e ashtu eshte fos fanari (pervec nese do te japim nje shfaqje cirku ketu )...

        Tani ti thua se une ndryshova shume nga ajo qe isha fillimisht,ndersa une them te kunderten mesa eshte pare nga sjellja,komentet gje qe duket qarte tashme, se ti e ke dicka me mua dhe pikerisht mbas njohjes sone ti ndryshove sjellje ndaj meje dhe jo une....Te pakten kete smund ta mohosh e te ma hedhesh mua si kusur!

        Persa me perket mua nuk kam asgje me askend ketu gje qe e kam thene cdo here e seshte ndonje risi e re kjo per ju,aq me pak me ty...edhe pse kam pas cdo te drejte te kem por megjithate kam hapur rruge shpesh dhe pikerisht kjo sjellje e imja eshte marr per dobesi!

        Me drejtperdrejt ska ku vete Mon ska gje,fundja secili veten tregon!

        Comment


        • #9
         Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

         Ja nje bravo te madhe..me fund fole si njeri dhe e zhveshur nga komplekset.

         Ta them pa ironi hic!
         Dhe mua me pelqen te sqarohem me njerezit kur ka keqkuptime.
         Arsyet e mosarsyet ti kam thene skam fshehur asgje .
         Nuk veproj nen rogoz kete ta siguroj...
         Ja shendet e te mira.
         Une kaq kisha te kjo tema..qellimi im u arrit
         Reaa hoqi pektun e rende te te qenurit e impostuar fhe foli me mendjen e zemren e saj...finally

         Comment


         • #10
          Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

          Une spash ndonje ndryshim tek vetja,,,kam qene dhe kam fol po njejte cdo here...tjeter se si ka dash te me kuptoj dikush

          Kshu qe mos u mundo me kete finale prap te hedhesh balte mbi mu

          Nejse,shnet e me te mira e per ty!

          Comment


          • #11
           Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

           Ehhhh veshtire te dalesh nga zhgualli qe je futur....besova per nje cast ....por e kote!
           Nejse....jeta vazhdon

           Comment


           • #12
            Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

            Originally posted by Jetmira View Post
            Per nevertitin kaq e qet jeni edhe ne jeten reale ashtu sic je ne forum ?
            Jetmira,nganjehere dhe une rrembehem si te gjithe,por pergjethesisht jam e qete!
            Te pershendes!

            https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

            Comment


            • #13
             Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

             Nje pyetje per Don - degjoj se aludohet se je antar i vjeter....eshte e vertet?

             Comment


             • #14
              Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

              Nje pytje per Monin, ben gherr gherr ti , apo vetem purr purr
              "We're here to have a good time, not a long time
              .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

              Comment


              • #15
               Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

               Originally posted by Nicktjeter View Post
               Nje pytje per Monin, ben gherr gherr ti , apo vetem purr purr
               une bej vetem Keth keth....dhe thojte jashte

               Comment


               • #16
                Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                Kam dhe nje pytje per Fly
                Pse rri si skuth jashte fv?
                "We're here to have a good time, not a long time
                .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

                Comment


                • #17
                 Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                 Pytje per Nicktjeter;
                 Ame don ti muaa?

                 https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                 Comment


                 • #18
                  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                  Originally posted by NeVertiti View Post
                  Pytje per Nicktjeter;
                  Ame don ti muaa?
                  Oh, une shkrihem per ty vogelushe
                  "We're here to have a good time, not a long time
                  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

                  Comment


                  • #19
                   Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                   Originally posted by Nicktjeter View Post
                   Kam dhe nje pytje per Fly
                   Pse rri si skuth jashte fv?
                   Fly nuk mund te vij dot (edhe pse deshira si mungon por ashtu ka ca pune )
                   Por me porositi te te nisja nje pershendetje, eksluzivisht per ty.....                   Hello from the other side!

                   PS: bej edhe si messenger

                   Comment


                   • #20
                    Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                    O Mon, pse ke hapur kete teme koti?
                    Te dija te zgjuar
                    "Io non sarņ mai nessuno,
                    ma nessuno sarą mai come me."

                    Comment


                    • #21
                     Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                     O did!

                     Ke do me fort ktu?
                     Meqe ju vlonjateve sju be syri terrc
                     "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

                     Comment


                     • #22
                      Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                      Originally posted by Didi View Post
                      O Mon, pse ke hapur kete teme koti?
                      Te dija te zgjuar
                      ja ta sqaroj une ty

                      ne fakt ideja ishte te sqaronim gjerat pezull midis njeri tjetrit dhe paqja te mbizoteronte mes nesh....por ncuq nuk ishte e thene moj moter Lajde

                      Kush te ka genjyer ty qe jam e zgjuar une?

                      Comment


                      • #23
                       Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                       Originally posted by Soulmind View Post
                       O did!

                       Ke do me fort ktu?
                       Meqe ju vlonjateve sju be syri terrc
                       Ty moj ty.

                       Originally posted by Monique View Post
                       ja ta sqaroj une ty

                       ne fakt ideja ishte te sqaronim gjerat pezull midis njeri tjetrit dhe paqja te mbizoteronte mes nesh....por ncuq nuk ishte e thene moj moter Lajde

                       Kush te ka genjyer ty qe jam e zgjuar une?
                       Seē kisha kete pershtypje po ja qee ėhė.


                       Gjithsesi ka qene nje teme e tille, e hapur nga Endrra, po atje filloi lufta jo paqja. Lol
                       "Io non sarņ mai nessuno,
                       ma nessuno sarą mai come me."

                       Comment


                       • #24
                        Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                        Un i drejtohem myslymve : Pse me keni inat loool???
                        Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

                        Comment


                        • #25
                         Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                         Originally posted by Monique View Post
                         Fly nuk mund te vij dot (edhe pse deshira si mungon por ashtu ka ca pune )
                         Por me porositi te te nisja nje pershendetje, eksluzivisht per ty.....

                         [ATTACH=CONFIG]28400[/ATTACH]

                         Hello from the other side!

                         PS: bej edhe si messenger
                         Paska marre ngjyrre skuthi
                         "We're here to have a good time, not a long time
                         .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

                         Comment


                         • #26
                          Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                          Donit..
                          sa ip perdor?
                          Hajde thuaje sheshit
                          https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                          Comment


                          • #27
                           Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                           Originally posted by Abis View Post
                           Donit..
                           sa ip perdor?
                           Hajde thuaje sheshit
                           Qafsha te gjith tashi jam me cel loool
                           Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

                           Comment


                           • #28
                            Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                            Originally posted by Nicktjeter View Post
                            Kam dhe nje pytje per Fly
                            Pse rri si skuth jashte fv?
                            e gjete e ti ku ta perdoresh fjalen skuth

                            Comment


                            • #29
                             Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                             Originally posted by Don_ArBaS View Post
                             Un i drejtohem myslymve : Pse me keni inat loool???
                             Njeher pergjigjem sepse jam muslimane jo myslymve..edhe pse pyetjet nje antar duhet ti drejtohen... une do dale para... nejse..ste kam inat jooo, aspak..besom.perkundrazi ste njoh, me kohen kur te lexoj dicka interesante nga ti, ndoshta do gezohesha..
                             Skemi inat ne ketu, thjesht shprehim mendimet
                             Last edited by princesha; 27-09-2016, 19:51.                             -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

                             Comment


                             • #30
                              Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

                              Originally posted by princesha View Post
                              Njeher pergjigjem sepse jam muslimane jo myslymve..edhe pse pyetjet nje antar duhet ti drejtohen... une do dale para... nejse..ste kam inat jooo, aspak..besom.perkundrazi ste njoh, me kohen kur te lexoj dicka interesante nga ti, ndoshta do gezohesha..
                              Skemi inat ne ketu, thjesht shprehim mendimet
                              Besimin e ke te lindur apo te trasheguar? E di qe eshte pyetje retorike por jo pa shkak e bej...per mua ka shum rendesi te komunikoj me nje njeri i cili me thelb eshte vetvetja dhe plot botkuptim...per mua feja eshte semundje.Me fal nese te lendoj me kete qe them por un nuk dua te vdes partizan i askujt perpos vetes time. Te admiroj per pozitivitetin qe shpreve dhe te vlersoj per kete. Ti je njeri si un dhe ky eshte thelbi i gjithshkaje.
                              Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 116 users online. 2 members and 114 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X