Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ai moment.....!

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Ai moment.....!

  Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 • #2
  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur hapen tema koti dhe ka mbivendosje temash....

  Comment


  • #3
   Titulli: Ai moment.....!

   Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

   Comment


   • #4
    Titulli: Ai moment.....!

    Ai momenti kur te vjen te teshtitesh dhe te iken mbrapsht, hahaha. O Zot
    "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

    Comment


    • #5
     Titulli: Ai moment.....!

     Ai momenti kur disa te gerricin aq shume sa te vjen ti copetosh por jane aq harbut sa embelsohen direkt
     e ti ngel si buf e sdi si te reagosh
     "We're here to have a good time, not a long time
     .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

     Comment


     • #6
      Titulli: Ai moment.....!

      U u eshte dhe ai momenti kur psh je ne pune te hapet goja per gjume dhe e ben aq shpesh kastile sa tiu ngjitet te gjitheve
      "We're here to have a good time, not a long time
      .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

      Comment


      • #7
       Titulli: Ai moment.....!

       Ai momenti kur bien zilja tel ne mengjes,dhe pret 5 minuta te bjeri tjetra..
       https://youtu.be/bo_efYhYU2A

       Comment


       • #8
        Titulli: Ai moment.....!

        Ai moment kur fillon nderton keshtjella rere duke harruar qe dallget kto kohe jane te pameshirshme

        Comment


        • #9
         Titulli: Ai moment.....!         Ai momenti qe nuk do as te flasesh ,te lexosh , te shkruash.
         Do vetem te mos jesh..
         Sepse ndoshta gabimi eshte te jesh gjithmone..

         Comment


         • #10
          Titulli: Ai moment.....!

          Originally posted by Reaa


          Ai momenti qe nuk do as te flasesh ,te lexosh , te shkruash.
          Do vetem te mos jesh..
          Sepse ndoshta gabimi eshte te jesh gjithmone..
          Te provosh te jesh...


          Temen : Kur te kap nje frymezim sa do doje te shkruaje 10 faqe, por thua vetes qetesohu dhe mbyll syte relax kur ndjen ate adrenalinen qe te vlon ne gjak.
          "We're here to have a good time, not a long time
          .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

          Comment


          • #11
           Titulli: Ai moment.....!

           Mu kujtua tani qe lexova me siper
           Ai momenti kur tkap frymzimi ne mes pune ku ske mundesi as te prekes lapsin
           apo ne tren plot me njerez ku as ne note te telit nuk shkruan dot

           Ai momenti kur je nje nje mortje dhe nga qetesia e madhe te vjen te qeshesh (histori e vertet kjo,por kam qene e vogel)

           Ai momenti kur ti nje her ne muaj arrin te dalesh heret nga shtepia per ne pune, ka probleme tranvaja dhe arrin po njesoj vone.
           "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

           Comment


           • #12
            Titulli: Ai moment.....!

            ai momenti kur mbaron javen ne pune del nga ndertesa e te kap ajo ideja te bertasesh libertaaaaa . ...pastaj mendon lavatricja do ket mbaruar ,ato qe ke e cfare jane per tu hekurosur....pastrimi gatimi dhe ajo libertaaaa i hiqen ca a e mbetet ok liberta!!
            Last edited by NeVertiti; 08-10-2016, 17:35.
            “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

            Comment


            • #13
             Titulli: Ai moment.....!

             Ai momenti kur planifikon nje bisede ne mendje dhe thua me vete: do i them kte e kte....dhe ne fund si thua asgje
             Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

             Comment


             • #14
              Titulli: Ai moment.....!

              ai momenti kur lexon cke shkruar dhe thua... bo sa gabime..... analfabete!!!!!!
              “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

              Comment


              • #15
               Titulli: Ai moment.....!

               Ai moment kur hip ne autobus dhe nuk ke asnje lek me vete
               Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

               Comment


               • #16
                Titulli: Ai moment.....!

                ai moment kur ben kafe turke ne shtepi dhe ne vend te sheqerit i hedh kripe

                Comment


                • #17
                 Titulli: Ai moment.....!

                 Ai moment kur ke mu zgju heret ne mengjes e stmerr gjumi
                 Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                 Comment


                 • #18
                  Titulli: Ai moment.....!

                  Ai moment kur te pelqen nje femer dhe ti e therret per kafe ! E ajo ta kthen jam e zene !!! Ose ose kur ajo pretendon se nuk je per ta !
                  87654321

                  Comment


                  • #19
                   Titulli: Ai moment.....!

                   ...kur braktisa......dhe asnjeher mė nuk u ktheva nė ato gjurmė.

                   >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<                   Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
                   ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
                   Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
                   sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

                   Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
                   Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

                   Comment


                   • #20
                    Titulli: Ai moment.....!

                    Ai momenti kur....pertyp heshtjen, heshturazi...

                    Comment


                    • #21
                     Titulli: Ai moment.....!

                     Ai moment kur lexone momentet e tjerve dhe gjene e copeza te tuat neper to ..

                     https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                     Comment


                     • #22
                      Titulli: Ai moment.....!

                      Ai momenti kur hane hurma pa fara,dhe te zene..e thua me vete,kaq e pata
                      https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                      Comment


                      • #23
                       Titulli: Ai moment.....!

                       Ai momen kur vin miq te pa ftuar qe ne mengjes boooooooo����
                       Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                       Comment


                       • #24
                        Titulli: Ai moment.....!

                        ai moment kur shkruan sa me shume budalliqe sa per te plotesuar numrin e faqeve qe duhen

                        Treat your self like a star!!!

                        Comment


                        • #25
                         Titulli: Ai moment.....!

                         Ai momenti kur mbas nje jave pushim....te duhet te cohesh serisht qe ne pike te sabahut pffff

                         Comment


                         • #26
                          Titulli: Ai moment.....!                          Ai momenti kur gjithcka shkon "shit" ,dhe ti mundohesh te bindesh veten se dicka do ndryshoje...

                          Comment


                          • #27
                           Titulli: Ai moment.....!

                           Ai momenti kur tjetri perball flet me kunje kundrejt teje,me iden per te pasur busullen e diskutimit,dhe ti me nje shikim dhe buzeqeshje kritikuese, e ben ti marri pas ato qe tha nje e nga nje..) shijim ne vete.

                           https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                           Comment


                           • #28
                            Titulli: Ai moment.....!

                            Ai moment qe sapoooo t'ka zene gjumi dhe vajza qe therret: O maaa dua kuki(cartoons) Tmerr , Lol
                            "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

                            Comment


                            • #29
                             Titulli: Ai moment.....!

                             Ai moment mėngjesi , kur je vonė dhe me pastaj sheh se ke vesh ēorapet nga e mbrapa, ose duke u veshur pengohesh me veten tende .

                             Comment


                             • #30
                              Titulli: Ai moment.....!

                              Originally posted by Element
                              Ai moment mėngjesi , kur je vonė dhe me pastaj sheh se ke vesh ēorapet nga e mbrapa, ose duke u veshur pengohesh me veten tende .
                              oo c'me kujtove, kjo eshte lule, por kur je vone, dhe ashensori vjen me vone se kurre, me vrap zbret dhe sapo ke lene pallatin kupto qe ke harruar telefonin. haha..
                              "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 111 users online. 1 members and 110 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X