Announcement

Collapse
No announcement yet.

Loje me dy shkronjat e fundit..!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Loje me dy shkronjat e fundit..!

  Loje me dy shkronjat e fundit.
  Mė vėshtirė pėr mua Eshte shėrimi i sinqeritetit...

 • #2
  Pranver......

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • #3
   erėza......

   >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<   Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
   ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
   Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
   sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

   Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
   Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

   Comment


   • #4
    Zambak.........

    Comment


    • #5
     aktrim......

     https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

     Comment


     • #6
      Imami.....

      Comment


      • #7
       mimika....
       “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

       Comment


       • #8
        Karma.........

        Comment


        • #9
         Magnetik......

         >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<         Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
         ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
         Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
         sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

         Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
         Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

         Comment


         • #10
          Iku............

          Comment


          • #11
           Kukumi...(filem shqip)
           Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

           Comment


           • #12
            Milingona........

            Comment


            • #13
             Naze ........
             Some people feel the Rain, others just get Wet,

             All i wanna be is a , Dj .

             Comment


             • #14
              Zemėrimi.........

              Comment


              • #15
               Mira..............................
               Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

               Comment


               • #16
                Rasta(emer kengetari).....

                Comment


                • #17
                 Tako.........

                 Comment


                 • #18
                  Kombinati......

                  Comment


                  • #19
                   Tipografi....

                   >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<                   Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
                   ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
                   Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
                   sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

                   Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
                   Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

                   Comment


                   • #20
                    Fizika.......

                    Comment


                    • #21
                     karakteristikė.....

                     >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<                     Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
                     ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
                     Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
                     sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

                     Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
                     Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

                     Comment


                     • #22
                      Kėmisha........

                      Comment


                      • #23
                       shah........
                       “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                       Comment


                       • #24
                        Ahu............

                        Comment


                        • #25
                         humbur....
                         “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                         Comment


                         • #26
                          Urdhero ....

                          Comment


                          • #27
                           roberim...
                           “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                           Comment


                           • #28
                            Impresjonim

                            Comment


                            • #29
                             Image........

                             Comment


                             • #30
                              germė...........

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 114 users online. 0 members and 114 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X