Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

  Pershembull: E Zgjuar
  Integrali i ndjenjave te mia ne kufijte nga unė tek ti ėshtė i barabarte me termin shumedomethenes DASHURI !!

 • #2
  PErshkrime te reja tani.
  Se e mbylla dhe rihapa perseri temen,per tejkalim postimesh.

  Tema;

  Horizont.

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • #3
   A po thu me ja nis femnave prej s'pari
   - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

   -Kashta noton e diamanti fundoset!

   Comment


   • #4
    Ēmenduri....

    Comment


    • #5
     freski.....

     https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

     Comment


     • #6
      Simpatike......

      Comment


      • #7
       lajthi....

       https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

       Comment


       • #8
        Ndjesi.....

        Comment


        • #9
         Trendeline
         Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

         Comment


         • #10
          Blet��.....
          Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

          Comment


          • #11
           Ulkonje......

           Comment


           • #12
            lul kuqe.....

            https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

            Comment


            • #13
             percjellese…. haha

             >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<             Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
             ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
             Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
             sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

             Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
             Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

             Comment


             • #14
              Plot finese.

              "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

              Comment


              • #15
               Originally posted by Violetta View Post
               percjellese…. haha
               ....... fareeeeeeeeee

               "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

               Comment


               • #16
                sharm, elegance, thjeshtesi...

                Comment


                • #17
                 elektricitet.

                 https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                 Comment


                 • #18
                  Oqean........

                  Comment


                  • #19
                   ngjyre jete
                   “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                   Comment


                   • #20
                    Nėnė e shtrenjta nėnė qė vlen mė shumė se cdo gjė nė kėtė jetė.

                    Comment


                    • #21
                     Ēokollatė.........

                     Comment


                     • #22
                      flutur……….

                      >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<                      Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
                      ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
                      Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
                      sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

                      Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
                      Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

                      Comment


                      • #23
                       Bisheeterbume
                       Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                       Comment


                       • #24
                        Melodi.......

                        Comment


                        • #25
                         familje...
                         “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                         Comment


                         • #26
                          flutur ............
                          - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

                          -Kashta noton e diamanti fundoset!

                          Comment


                          • #27
                           Llafazane
                           Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                           Comment


                           • #28
                            Egoiste dhe shpesh her menefregiste

                            ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

                            Comment


                            • #29
                             Sheqer.........

                             Comment


                             • #30
                              e kishim nje kojshike mesimdhenese ne shkolle 2-3 vjet, dhe ajo ligjeronte Bazat e teknikes ateher porse ishte shum e veshtire ne sjellje, shejtan femer ishte…. edhe djali i tezes sime qe kisha ne klase, shpeshher e quante profesoreshen: miskojė


                              tani edhe une kur i shoh nganjeher ca negative personen, mka mbet ne mendje ajo fjale miskojė

                              >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<                              Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
                              ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
                              Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
                              sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

                              Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
                              Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 113 users online. 0 members and 113 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X