Announcement

Collapse
No announcement yet.

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Keni dicka per t'i thene dikujt?

  Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh
  https://youtu.be/bo_efYhYU2A


 • #2
  Hopee ec ikim per vrap tek kjo rruga.


  Last edited by NeVertiti; 13-10-2018, 11:12.

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • #3
   ....ta falaaa zemren time,se te pata tvetmen shpresss...


   https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

   Comment


   • #4
    ~Ora 7:30,Live nga ballkoni im!! S"di pse mengjesi sotshem qenka i dashurueshem!!
    Ndoshta ngaqe dritat tek cepi gonise,sjane shuar akoma,nderkohe mengjesi merr fuqine e ti te drites dalengadale!
    ~Miremengjesi all!!

    https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

    Comment


    • #5
     Skam asgje per te te thene
     Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

     Comment


     • #6
      mu ka lodh shpirti me kete historine tone: HISTORIN E SHQIPTAREVE.... veq lexoni me thellė e shihni se ku jemi?


      Na paskan shtypur hundet te huajt, ooo na paskan tradhetu edhe ca tanet…….


      Lexoni Histori edhe nese keni profesione tjera.... Lexoni & kontriboni pozitiv per Atdhe !!!

      >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<      Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
      ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
      Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
      sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

      Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
      Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

      Comment


      • #7
       Po kam dicka, ato qe smunda ti thoja perballe, e jo nga mungesa e kurajos....por sepse e tille u paraqit situata.
       Pavaresisht emrit qe mund te kete shoqeria, miqesia, apo cfaredo qofte ....per je i vetmi person qe shpirti im e do aq fort.
       Po po ...e do dhe i jep kuptim cdo momenti qe jam me ty ....pavaresisht formes!

       Comment


       • #8
        Pasdite te kendshme per te gjithe!


        https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

        Comment


        • #9
         ka njeri on.....
         “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

         Comment


         • #10
          Po ka ......

          Comment


          • #11
           mke prek ne tela
           Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

           Comment


           • #12
            Frozen ke dy dite qe Po na ben me fol me vete.....

            Ps Nuk e kam me frozenin e forumit po me kete qe po na detyron te veshim xhupat qe ne tetor.
            Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

            Comment


            • #13
             Ndonjehere e meriton nje shupllake suratit vetem te rikuntohesh me ke po flet e me ke ke te besh! Kapitskove, Henver? Lol

             Comment


             • #14
              Zana,behu aktive moj vajze se po i mungojne postimet e tua forumit
              https://youtu.be/bo_efYhYU2A

              Comment


              • #15
               Te gjitheve

               Ejani ketu, ketu
               - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

               -Kashta noton e diamanti fundoset!

               Comment


               • #16
                ...."askujt"-Por as vetes.


                https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                Comment


                • #17

                 sa eshte e veshtir ti thuash dikujt (pa e cekur X): Mos genje….

                 nga ndergjegjja, duhet te heshtim dhe te heshtim...... Edhe heshtja flet, e nganjeher flet me shum se fjalėt.

                 >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<                 Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
                 ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
                 Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
                 sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

                 Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
                 Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

                 Comment


                 • #18
                  Originally posted by Abis View Post
                  Zana,behu aktive moj vajze se po i mungojne postimet e tua forumit
                  Mos na ver ne siklet , aman : p
                  Some people feel the Rain, others just get Wet,

                  All i wanna be is a , Dj .

                  Comment


                  • #19
                   Nga pate humbur gjithe kete kohe?
                   https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                   Comment


                   • #20
                    I was away
                    Some people feel the Rain, others just get Wet,

                    All i wanna be is a , Dj .

                    Comment


                    • #21
                     Atij /asaj - boll i re pishmanit , bere like apo disslike lere mos e hiq,

                     Comment


                     • #22
                      Duku, Mone duku sa me shpesh 😉
                      - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

                      -Kashta noton e diamanti fundoset!

                      Comment


                      • #23
                       Kitrres - qe sot ktu me ke.....ska mo mungesa

                       Comment


                       • #24
                        Miremengjesi
                        https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                        Comment


                        • #25
                         Pa adrese........ Ishe, je , do jesh i vetmi person qe ke shenjuar cdo minute te jetes sime....

                         Por kujdes , prepotenca nuk duhet te jete haraci qe duhet te japesh!

                         Comment


                         • #26
                          Mirmgjes o jetė .

                          Comment


                          • #27

                           Comment


                           • #28
                            Admin !

                            Do na biesh ndonje shishe whiskey original ??
                            Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                            N B

                            Comment


                            • #29
                             Ndonjehere fati eshte si nje stuhi e vogel rere qe fryn ne drejtime te ndryshme. Ti ndryshon drejtimin por stuhia e reres te ndjek. Kthehesh perseri, por stuhia te pershtatet. Vazhdimisht e vazhdimisht e provon kete, si disa valle ogurzeza me vdekjen pak para agimit. Pse? Sepse kjo stuhi nuk eshte dicka qe shpertheu nga larg, dicka qe nuk ka te beje me ty. Kjo stuhi je ti. Dicka brenda teje. Keshtu, gjithe sa mund te besh eshte ti jepesh asaj, te hysh drejt e brenda stuhise, duke mbyllur syte dhe duke mbyllur deri dhe veshet e tu ne menyre qe rera te mos hyje brenda, dhe vazhdo ec neper stuhi, hap pas hapi. Aty nuk ka diell, nuk ka hene, asnje drejtim, nuk ka sens kohe. Vetem rere te holle te bardhe qe vorbullon ne qiell si kocka te bera pluhur. Kjo eshte lloji i stuhise se reres qe ti duhet te imagjinosh.
                             Dhe ti vertet do te kalosh permes kesaj stuhie te dhunshme, metafizike, simbolike. Pa marre parasysh sa metafizike apo simbolike ajo mund te jete, nuk ka asnje gabim per kete: ajo do te prese mishin sa njemije brisqe rroje. Njerezit do te pine gjakun atje dhe ti do te pish gjak gjithashtu. Gjak te nxehte e te kuq. Do ta kesh ate gjak nder duart e tua, gjakun tend dhe gjakun e te tjereve.
                             Dhe kur dikur stuhia te mbaroje nuk do te mbash mend se si ti kalove permes saj, se si arrite te mbijetosh. Ne fakt ti as do te jesh i sigurt nese stuhia mbaroi. Por nje gje eshte e sigurt. Kur te kesh dale nga stuhia ti nuk do te jesh me i njejti person i cili ecte neper te. Kjo eshte ajo se perse kjo stuhi eshte mbi te gjitha...

                             (Franz Kafka)                             Kur fuqia e shkrimit kalon nje jete te tere njerzore,ne pak rrjeshta.
                             Ngelet i pakrahasueshem.

                             https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                             Comment


                             • #30
                              Po, Zhduku!!!
                              Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 145 users online. 7 members and 138 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X