Announcement

Collapse
No announcement yet.

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Originally posted by Drejtori View Post

  Jo moj Mon jo , me erdhi mamaja dhe me solli tre libra.
  Mor po nuk po me behet me i kap me dore.
  Cilat shpi botuese jane?

  Comment


  • Originally posted by Monique View Post

   Cilat shpi botuese jane?
   Kush po e mban mend aman.
   Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

   Comment


   • Originally posted by NeVertiti View Post

    PErshendetje PaTo_MiLaN !
    Ti degjon muzike te mire,me aq sa ke postuar neper temat e muzikes ktej nder vite.
    Na i pasuro temat me shijet e tua muzikore.
    Uroj ta lexoje SMS tende personi te cilit i drejtohesh! )
    Te pershendes i nderuar!!
    NeVertiti do mundohem me muzik.. po per personin se besoj se do hyj me

    Comment


    • NeVertiti
     NeVertiti commented
     Editing a comment
     Te pershendes! Mrembeje te kendshme.

   • Me pelqen kur buzeqesh dhe je i qete ....kjo do thote qe dicka te bukur te kalova
    Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

    Comment


    • Ca i kene bere temes :_Kafe muhabet ,qe s"postoj dot tek ajo teme?!

     https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

     Comment


     • Neper mijera ngjyra qielli mundem te te takoj,perqafoj dhe dashuroj!! )


      https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

      Comment


      • Originally posted by NeVertiti View Post
       Ca i kene bere temes :_Kafe muhabet ,qe s"postoj dot tek ajo teme?!
       I mbylla dyert ... u be matrapaz mi.... hahaha po ja po te dorezoj celsat e hape ....
       gabim shtypi ishte ... e te gjithe fajn e ka drejtori!
       “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

       Comment


       • Po po drejtori pi vere te kuqe dhe kur i vete mendja per kafe shkon e i ben cicin temes.
        Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

        Comment


        • Originally posted by jana80 View Post
         I mbylla dyert ... u be matrapaz mi.... hahaha po ja po te dorezoj celsat e hape ....
         gabim shtypi ishte ... e te gjithe fajn e ka drejtori!
         hahahahaha,po sdi mi me hap, Se provova.


         https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

         Comment


         • Originally posted by Drejtori View Post
          Po po drejtori pi vere te kuqe dhe kur i vete mendja per kafe shkon e i ben cicin temes.
          Ncncnc cpaske qene edhe ti
          “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

          Comment


          • Drejtori
           Drejtori commented
           Editing a comment
           Edhe ti tani e more vesh se cpaskam qene une, zgjohu Jana une jam ky qe jam.

         • Originally posted by NeVertiti View Post

          hahahahaha,po sdi mi me hap, Se provova.
          ..............
          Last edited by jana80; 1 week ago.
          “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

          Comment


          • Mirmengjes forumi
           Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

           Comment


           •  

            Comment


            • vajza e detit ,nga ke humbur?
             https://youtu.be/bo_efYhYU2A

             Comment


             • Monique
              Monique commented
              Editing a comment
              Do kthehem tha...po ende spo e shohim

            • Miremengjes, miredita te gjitheve sipas vendit ku ndodheni.
             Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

             Comment


             • Originally posted by Drejtori View Post
              Miremengjes, miredita te gjitheve sipas vendit ku ndodheni.
              Mirdita Drejtori
              Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

              Comment


              • Drejtori
               Drejtori commented
               Editing a comment
               Prsh Zambak tulupak.

             • ~~~~~~~~~ ) PEr ata qe erresiren e bejne driten e mendimeve tyre!!


              https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

              Comment


              • Cdo gje ka nje fund qofte e mire apo e keqe
               Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

               Comment


               • Me ne fund e hoqa merakun e nje lakrori me dy pete ... tani me ka shkuar mendja per penxhir.
                Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                Comment


                • Para hipokrizise dhe qente ndalin se lehuri aq frike e kane
                 Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                 Comment


                 • Click image for larger version

Name:	53813309_2531237690279378_3121654205794746368_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=4ab9f21ec0a44ad56d531006a8ce193b&oe=5D04B829.jpg
Views:	36
Size:	36.9 KB
ID:	1668700

                  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                  Comment


                  • Qetesi duhet
                   Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                   Comment


                   • Kete kenge ja kam kushtuar gjithnje VETVETES. )
                    Prandaj per veten time.                    https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                    Comment


                    • Nese brenda meje ka ngele qofte dhe nje lloj pjalmi besimi,eshte vetem fal misherimit te miresis se kesaj shejtje.

                     Click image for larger version

Name:	1896915_10206061910531003_5775181785338471816_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=2c17f21930e977f5d7346fc4e696a028&oe=5D0BFFFC.jpg
Views:	31
Size:	48.2 KB
ID:	1669428

                     https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                     Comment


                     • Vetes!

                      Mos i ngri lart fort konsideratat per te tjeret,se ka filluar te te besdise ajo zhurma shurdhuese e renies (BAUUUUUUUU _
                      Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                      N B

                      Comment


                      • disa njerez kur nuk arrijne dicka e bejne si puna e dhelperes me rrushte ...kur nuk e arriti dot tha jane te tharte ......
                       Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                       Comment


                       • O soul .. po ti asnjher nuk ben ftes per kafe o motra!!
                        Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

                        Comment


                        • Kete e kam per jana80 !! )

                         Click image for larger version

Name:	54385195_561216381043236_1425883954921078784_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=db9b8ea3aa6661815d44e3a287a0a73c&oe=5D170A70.jpg
Views:	16
Size:	72.5 KB
ID:	1669959
                         Attached Files

                         https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                         Comment


                         • Miremengjesi forumi
                          https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                          Comment


                          • NeVertiti
                           NeVertiti commented
                           Editing a comment
                           Mjesii Abiso

                          • Abis
                           Abis commented
                           Editing a comment
                           Miremengjes Nevi

                          • Eruljan
                           Eruljan commented
                           Editing a comment
                           Mgjesi Abis

                         • Idete e mendimet tua (Passion)vlejne atehere kur ato nis e i kthen ne veper.

                          Kam ca gjera ne koke,por s'po di si te jem me produktiv.
                          Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                          N B

                          Comment

                          What's Going On

                          Collapse

                          There are currently 120 users online. 7 members and 113 guests.

                          Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                          Working...
                          X