Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kafe Muhabet.!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Kafe Muhabet.!

  Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
  Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

  Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 • #2
  Meqe e rihapa temen.

  Kush eshte per noj gote vere?!


  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • #3
   Click image for larger version

Name:	Degustazione-di-caffe-a-Taste-2017.jpg
Views:	1
Size:	75.6 KB
ID:	1417234
   pse se kam ditur me pare qe egziston nje pune e tille.... kam gabuar ne zgjedhjen profesionale.. kjo do kishte qene puna me e pershtatur per mua!!!!
   “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

   Comment


   • #4
    Click image for larger version

Name:	20181029_184718.jpg
Views:	1
Size:	72.7 KB
ID:	1417235

    ... mirč se erdhe jana , solla njč embelsire se kemi dhe antarč tč rinjč dhe ju mir se errdhet e klb.

    Comment


    • #5
     Originally posted by dangerous View Post
     [ATTACH=CONFIG]33620[/ATTACH]

     ... mirč se erdhe jana , solla njč embelsire se kemi dhe antarč tč rinjč dhe ju mir se errdhet e klb.
     mos me thuaj qe ma solle ngaqe kam menduar nje pretendent per ty :p
     ke munguar moj..
     “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

     Comment


     • #6
      Ku a kafja imeeee se muhabet kam me kile…
      Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

      Comment


      • #7
       Originally posted by Drejtori View Post
       Ku a kafja imeeee se muhabet kam me kile…

       Click image for larger version

Name:	trecaffč.jpg
Views:	1
Size:	101.4 KB
ID:	1417236
       zgjidhe nje dr ... por pije me pare se te lexosh neper tema... dije qe je i akuzuar se ke veshur ne zi njerez... sh keq!!
       te kam pare gjithmone ne banken e mbrojtesit jo te akuzuarit :p ... gjej avv ...
       “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

       Comment


       • #8
        Originally posted by jana80 View Post
        [ATTACH=CONFIG]33621[/ATTACH]
        zgjidhe nje dr ... por pije me pare se te lexosh neper tema... dije qe je i akuzuar se ke veshur ne zi njerez... sh keq!!
        te kam pare gjithmone ne banken e mbrojtesit jo te akuzuarit :p ... gjej avv ...
        te treja I dua… Sa per akuza nuk pye une… qe baba durt…
        Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

        Comment


        • #9
         Originally posted by Drejtori View Post
         te treja I dua… Sa per akuza nuk pye une… qe baba durt…
         e di ate shprehjen ti.. kush shume do sh pak shterngo hahahahaha nejse kam besim ne aftesite e tua mbrojtese e akuzuse... eshe pse ke akuza te renda...
         “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

         Comment


         • #10
          Mjesi!

          Plako a je per kafe?          Na e thirr e Monin, po e pe gjekundi ktej ahahahah

          https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

          Comment


          • #11
           Mone, o mone, doku se kafja po shikon fatin n'filgjan 😉
           - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

           -Kashta noton e diamanti fundoset!

           Comment


           • #12


            janna zgjidh e merr
            - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

            -Kashta noton e diamanti fundoset!

            Comment


            • #13
             kitrra po zgjedh ate te mesit..
             si e ke nisur kete dite?
             “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

             Comment


             • #14
              Originally posted by jana80 View Post
              kitrra po zgjedh ate te mesit..
              si e ke nisur kete dite?

              Une per merak. Tu shkep kafe

              Si jeni ju andej?
              - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

              -Kashta noton e diamanti fundoset!

              Comment


              • #15
               Originally posted by NeVertiti View Post
               Mjesi!

               Plako a je per kafe?               Na e thirr e Monin, po e pe gjekundi ktej ahahahah
               Ca Monin ca...Si sot java me ke aty dhe as i kafe sma jep..hajt ik mbushu

               po iki te drejtori me mire

               Comment


               • #16
                Originally posted by Monique View Post
                Ca Monin ca...Si sot java me ke aty dhe as i kafe sma jep..hajt ik mbushu

                po iki te drejtori me mire
                hahahahahaha, Te Drejtori the?!

                Si sot java merr trenin ekspres nga Selaniku ec Athine.
                E shijojme pak Akropolin,eshte i bukur.

                https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                Comment


                • #17
                 Originally posted by NeVertiti View Post
                 hahahahahaha, Te Drejtori the?!

                 Si sot java merr trenin ekspres nga Selaniku ec Athine.
                 E shijojme pak Akropolin,eshte i bukur.
                 Kam frike mi se mos me persekutojne ngaqe vrame ate Aristidhin hahaha

                 lere se do takoj Reaa, te sqaroj e inatet e vjetra

                 Comment


                 • #18
                  Originally posted by Monique View Post
                  Kam frike mi se mos me persekutojne ngaqe vrame ate Aristidhin hahaha

                  lere se do takoj Reaa, te sqaroj e inatet e vjetra
                  hahahahahahha, Me vertet nga na humbi ajo goc?!
                  Po more haber prej saj, ne thuaj.

                  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                  Comment


                  • #19
                   Originally posted by NeVertiti View Post
                   hahahahahahha, Me vertet nga na humbi ajo goc?!
                   Po more haber prej saj, ne thuaj.
                   po po do lidhem me interpolin

                   Comment


                   • #20
                    Originally posted by NeVertiti View Post
                    hahahahahaha, Te Drejtori the?!

                    Si sot java merr trenin ekspres nga Selaniku ec Athine.
                    E shijojme pak Akropolin,eshte i bukur.
                    Yt PJESHKA llafazane.. vetem llafe keni…

                    Shpejk kafen se ashtu a muhabeti…
                    Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                    Comment


                    • #21
                     Originally posted by Drejtori View Post
                     Yt PJESHKA llafazane.. vetem llafe keni…

                     Shpejk kafen se ashtu a muhabeti…
                     Une e ti vetem,kshu romatikeishen kafen hahahahahaha.                     Mos e thirr tani direkt ate grifshen Monin.

                     https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                     Comment


                     • #22
                      Originally posted by NeVertiti View Post
                      Une e ti vetem,kshu romatikeishen kafen hahahahahaha.                      Mos e thirr tani direkt ate grifshen Monin.
                      Ncuk e du kete cast romantikejshen tek per tek me ty...
                      Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                      Comment


                      • #23
                       ... kafeeeeeee se mu plas rrashta e kres .... ahahaha

                       Comment


                       • #24
                        Originally posted by Monique View Post
                        Kam frike mi se mos me persekutojne ngaqe vrame ate Aristidhin hahaha

                        lere se do takoj Reaa, te sqaroj e inatet e vjetra
                        Originally posted by NeVertiti View Post
                        hahahahahahha, Me vertet nga na humbi ajo goc?!
                        Po more haber prej saj, ne thuaj.
                        Edhe keni fytyre ju dyja te flisni per te 🤨

                        Ju vrafte pafajesia juve 😋

                        O gra, a keni fjete?
                        - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

                        -Kashta noton e diamanti fundoset!

                        Comment


                        • #25
                         Originally posted by dangerous View Post
                         ... kafeeeeeee se mu plas rrashta e kres .... ahahaha
                         te zeze fare?
                         “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                         Comment


                         • #26
                          Originally posted by kitrra 123 View Post
                          Edhe keni fytyre ju dyja te flisni per te ��

                          Ju vrafte pafajesia juve ��

                          O gra, a keni fjete?
                          ca te fjeture kiterr.. ketu syrin sa nje filxhan per ndonje filxhan....
                          “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                          Comment


                          • #27
                           Ka naj kafe knej parit per nė antart e ri ����

                           Comment


                           • #28
                            Originally posted by jana80 View Post
                            te zeze fare?
                            ,,, sa kohč kemi qč nihemi virtualisht ? dheeee pyet .

                            Comment


                            • #29
                             Natta,

                             Kafja per ty

                             Click image for larger version

Name:	20181113_081652.jpg
Views:	1
Size:	98.8 KB
ID:	1417331
                             - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

                             -Kashta noton e diamanti fundoset!

                             Comment


                             • #30
                              ............
                              “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 118 users online. 1 members and 117 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X