Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cfare po beni ne keto momente?

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Cfare po beni ne keto momente?

  Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

  Po e filloj une...

  Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

  Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

  Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. Lol
  I walk slowly, but I never walk backward

 • #2
  Po degjoj muzike.

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • #3
   Duke gatuar darken

   Some people feel the Rain, others just get Wet,

   All i wanna be is a , Dj .

   Comment


   • #4
    Click image for larger version

Name:	5043BF5F-661C-407C-A355-4EE47C415C1F.jpg
Views:	1
Size:	74.9 KB
ID:	1417711 bujrum kush jeni per embelsira..
    Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

    Comment


    • #5
     Gosh , tere ai sheqer ????

     Ps... Soon , Im about to get in a hot bath
     Some people feel the Rain, others just get Wet,

     All i wanna be is a , Dj .

     Comment


     • #6
      Sapo piva kafen
      E hyra njehere ne faltore(dmth ne forum)

      Comment


      • #7
       Me shkoi mendja per i cope embelsire....me ra sheqeri fare

       Comment


       • #8
        Duke gatuar darken... u be goxha kohe ,qe nuk kam ngrene makarona .        Last edited by Zana1; 13-01-2019, 19:50.
        Some people feel the Rain, others just get Wet,

        All i wanna be is a , Dj .

        Comment


        • #9
         prsh zanna
         Bir, bjeri botės anė e mbanė!
         Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

         Comment


         • #10
          Prsh legjenda, hajde bujrem : )
          Some people feel the Rain, others just get Wet,

          All i wanna be is a , Dj .

          Comment


          • #11
           Originally posted by Zana1 View Post
           Prsh legjenda, hajde bujrem : )
           dua facebook ose instgaram nese mundet
           Bir, bjeri botės anė e mbanė!
           Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

           Comment


           • #12
            Originally posted by legjenda View Post
            dua facebook ose instgaram nese mundet

            Nuk i perdor asnjeren legjenda, ka dy vjet qe te them te njenten gje
            Some people feel the Rain, others just get Wet,

            All i wanna be is a , Dj .

            Comment


            • #13
             Po degjoj muzik...po shoh dhe 2 qente qe jane mbeshtetur pas deres se zyres...njeri nga njera ane dhe tjetri nga dera tjeter...dil po ta mbajti...kane zene post bllok hahaha

             kur kane ftohte gjithmone qendrojne aty para deres se xhamit mbeshtetur...

             Comment


             • #14
              C'muzike degjon ?
              Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
              N B

              Comment


              • #15
               Originally posted by Passion View Post
               C'muzike degjon ?
               muzike ritmike zakonisht...me duket sikur me dhuron pozitivitet... edhe pse jasht eshte kohe e vrenjtur....
               Last edited by vajza e detit; 14-01-2019, 06:56.

               Comment


               • #16
                Tu pi cafe me hap syt
                When you expect nothing and get everything, that's destiny.

                Comment


                • #17
                 Te sugjeroj te degjosh Big Fm.
                 E vetmja rock radio.

                 Jave te mbare.
                 Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                 N B

                 Comment


                 • #18
                  Nė pushim...
                  Attached Files

                  Comment


                  • #19
                   Te paste bere mire , Artini .

                   Ps.. duke pire nje kafe
                   Some people feel the Rain, others just get Wet,

                   All i wanna be is a , Dj .

                   Comment


                   • #20
                    Click image for larger version

Name:	20190114_134912.jpg
Views:	1
Size:	75.2 KB
ID:	1417724

                    ... ikim me shpresč se do bčhet mč mirč -

                    Comment


                    • #21
                     Nje verre ne uje...

                     Comment


                     • #22
                      On the way to the gym
                      Some people feel the Rain, others just get Wet,

                      All i wanna be is a , Dj .

                      Comment


                      • #23
                       Po pij nje xhinxher me mjalte dhe limon u beka shume i shishem.

                       Click image for larger version

Name:	IMG_20190114_200923_HHT~2.jpg
Views:	1
Size:	38.4 KB
ID:	1417727

                       https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                       Comment


                       • #24
                        Hyra te lexoj..por po bishtin e dhelpren te zgurdhjepsur lexova....pfff

                        Comment


                        • #25
                         Duke krehur bishtin ..
                         Some people feel the Rain, others just get Wet,

                         All i wanna be is a , Dj .

                         Comment


                         • #26
                          Ne pune

                          Degjoj muzike.
                          Koha diell.

                          Youtube me nxori kete kengetarin,e nuk e dija qe ish kengetar.


                          YouTube

                          Para ca kohesh me erdhi te puna,me dy tre djem me mjeker e ata,edhe u erdhi ora te faleshin,e shtruan nje karton,edhe u falen.


                          Per ta verifikuar ne eshte ai,se si fytyre e pare,pashe shenimin qe i kisha emer e numer tel
                          Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                          N B

                          Comment


                          • #27
                           Still in bed , I got a journey to make today afternoon ... so I’m just taking it easy and slow morning

                           Some people feel the Rain, others just get Wet,

                           All i wanna be is a , Dj .

                           Comment


                           • #28
                            Po pi kafe dhe po shkruaj ne forum
                            Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                            Comment


                            • #29
                             Po mendoj te leviz...te beje nje xhiro te gjate verdall...ndoshta ndaj e adhuroj kete pune...sepse me jep mundesine te mos ngulem pas nje karrigeje gjithe diten....leviz kur te dua...ku te dua...i ve celsin zyres dhe deri ne oren 2:30 bota eshte imja hahaha

                             Comment


                             • #30
                              Ne forum!
                              Last edited by Passion; 2 weeks ago.

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 114 users online. 0 members and 114 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X