Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cfare po beni ne keto momente?

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Me paska probleme driveri i zerit se snuk muzike ne laptopin tim..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

  Comment


  • Po ha mengjesin
   Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

   Comment


   • vura pak ushqimin,eshte kohe per shi sot ktej, tani ketu po shfletoj,plus degjoj muzike.

    https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

    Comment


    • Po pres cdo me thone doktoret do dalim sot apo neser e po shkruaj e forum
     Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

     Comment


     • ,,.......
      Click image for larger version

Name:	IMG_20190216_220641_HHT~2.jpg
Views:	35
Size:	86.8 KB
ID:	1656645

      https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

      Comment


      • Po shoh
       Dua te bej te lumtur.

       Sa fallso duken,pervec problemit.
       Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
       N B

       Comment


       • Kafe llafe embelsir per nder te 11vjetorit shtet
        Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

        Comment


        • Ska shume qe u ngrita dhe po pi nje kafe
         Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

         Comment         • https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

          Comment


          • Rri te rrime.....

           Comment


           • Sa po hyra ne forum
            Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

            Comment


            • Po postoj ne forum...po bisedoj dhe tek-tuk me menagerin....nuk ka ndaluar nje sekond se foluri....disa njerez kur flasin duket sikur i ve ne priz...

             Comment


             • Po pi nje kafe me disa shoqe
              Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

              Comment


              • Ne pune.

               Kam filluar ta pi kafen per 3 sec.

               Si italiant.
               Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
               N B

               Comment


               • Pune dhe info mbi cfare po ndodh

                Comment


                • ............
                 Last edited by VOX; 3 weeks ago.

                 Comment


                 • Originally posted by VOX View Post
                  po pershendes te njohur te vjeter
                  Dua te gjendem ne ate liste,packa se ,,,,,s'di.
                  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                  N B

                  Comment


                  • pune, pak lajme nga Albania, dhe nje Powerade Zero ne vend te kafes...
                   Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                   Comment


                   • Duke pare lajmet
                    Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                    Comment


                    • Rri se po rrim e u futem ne fv se doja tė dija sa ėshtė rritur shpejtesi e fv por jooo shumė ngadalė nė krahasim me konkurencen

                     Comment


                     • Po ha kjelors me ksiro karpous dhe qumesht,o xottt sa me shijokan. )

                      https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                      Comment


                      • Sapo hengra darke
                       Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                       Comment


                       • Porosita dreken e po pres te vije.
                        Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                        Comment


                        • Po shkruaj ne forum
                         Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                         Comment


                         • Kam cu tv ke bang bang se na plasi politika
                          https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                          Comment


                          • Piva nje hapje ishalla po me qeteson

                           Comment


                           • Ketu ne forum po shkruaj
                            Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                            Comment


                            • Ku jeni o sheqera...
                             Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

                             mutantur omnia nos et mutamur in illis

                             Comment


                             • Monique
                              Monique commented
                              Editing a comment
                              Te gjithe jane pervec meje

                             • Vvetoni
                              Vvetoni commented
                              Editing a comment
                              Njė mendje kaq djallėzore do mund tė refuzonte tė ishte sheqer.

                            • Originally posted by Abis View Post
                             Kam cu tv ke bang bang se na plasi politika
                             Pse kaq serioz?
                             Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

                             mutantur omnia nos et mutamur in illis

                             Comment


                             • Po mendoj te fle
                              Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 164 users online. 9 members and 155 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X