Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cfare po beni ne keto momente?

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Originally posted by Hope View Post
  Po pres te hy Nevi ne Skype
  Mire se erdhe me ke munguar. :*


  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • Originally posted by Hope View Post
   Po pres te hy Nevi ne Skype
   mban dhe mu invite mushk

   Comment


   • Originally posted by PaTo_MiLaN View Post

    mban dhe mu invite mushk
    Ska ven per 3

    Comment
    • Vetem nė zyrė se rinin e nxorra nė terren E po shijoj kėtė.

     Comment


     • Meqe te gjithe rane ne heshtje...ju uroj naten e mire

      Comment


      • Originally posted by Monique View Post
       Meqe te gjithe rane ne heshtje...ju uroj naten e mire
       S'ka heshtje
       Ka lufte te fshehte.

       Do me dhurosh ndonje pal kepuce ?
       Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
       N B

       Comment


       • Monique
        Monique commented
        Editing a comment
        Pse ke ciftezove ti e se mora vesh une?

       • Passion
        Passion commented
        Editing a comment
        Dite te mira do vijne.

        I besoj instiktit tim

      • Po shkoj ne pune
       Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

       Comment


       • Duke pir kafen e mjesit..bujrum kush do

        Comment


        • Originally posted by PaTo_MiLaN View Post
         Duke pir kafen e mjesit..bujrum kush do
         Te befte mire PaTo_MiLaN
         Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

         Comment


         • Eksplorim

          Comment


          • Po lexoj lajmet e dites
           Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

           Comment


           • Po behemi gati me pir caffe

            Comment


            • Nje sy ne forum e nje sy tek puna
             Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

             Comment


             • Po pij kafen e mengjesit, lexoj ca informacione per kulture dhe nje sy ne forum qe po zjeka nga postimet sot per dite vere.
              Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

              Comment


              • Po lexoj dicka te bukur .....
               Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

               Comment


               • ama de se doooooo....                https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                Comment


                • Po shkoj ne shtepi
                 Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                 Comment


                 • Po shoh kalimthi ca dosje qe kam punuar javen qe shkoi dhe po korrigjoj ndonje shenim tek tuk.
                  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                  Comment


                  • Originally posted by Eruljan View Post
                   Po behemi gati me pir caffe
                   Te ishe ne Shqiperi do vija nga ana jote per kafe sot si dit pushimi,por na ke ven kufi.
                   __________
                   __________
                   Tema

                   Ne shtepi ngrohte,po lexoj ne forum e fb.
                   Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                   N B

                   Comment


                   • Po lexoj nje liber kam marr nje gote vere ....jashte po bie shi
                    Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                    Comment


                    • Dite e gjate dhe e lodhshme sot, mire te hallakasim icik trurin ne forum .
                     Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                     Comment


                     • Qe jam tu repovat njeri!
                      Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

                      mutantur omnia nos et mutamur in illis

                      Comment


                      • Originally posted by Zambaku View Post
                       Po lexoj nje liber kam marr nje gote vere ....jashte po bie shi
                       Vera pihet me mire kur jane dy..a s'po me fton dhe mua?
                       https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                       Comment


                       • Drejtori
                        Drejtori commented
                        Editing a comment
                        Abis me duket se Zambaku te do vetem per tek tema e cifteve or cun , ketej nuk i hyn ne pune.
                        Last edited by Drejtori; 1 week ago.

                       • Abis
                        Abis commented
                        Editing a comment
                        Edhe mundet

                      • po kujtojm kenget e rinis..
                        

                       Comment


                       • Bera i dush,po pi e nje gote vere,dhe gjume.

                        https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

                        Comment


                        • https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                         Comment
                         • ​​​​​​.... Po degjoj Brunon

                          Comment


                          • Originally posted by Abis View Post

                           Vera pihet me mire kur jane dy..a s'po me fton dhe mua?
                           Po shkoj ne pune kete moment .... Abis mos fut percarje se te mbyta ti po pije vete vere vetem
                           Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

                           Comment


                           • Click image for larger version

Name:	15526311573031774520514.jpg
Views:	20
Size:	21.9 KB
ID:	1668850
                            Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                            N B

                            Comment


                            • Nje sy fv
                             e po pi kafe turke ne shtepi.

                             Se dua hic ate lloj.
                             Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                             N B

                             Comment

                             What's Going On

                             Collapse

                             There are currently 139 users online. 11 members and 128 guests.

                             Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                             Working...
                             X