Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gjeagjeza

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #31
  Titulli: Gjeagjeza

  Originally posted by Malisimo View Post
  Cfare ben bjondja kur bie ne pusete ?
  ben not po diti ahahahahhaha

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment


  • #32
   Titulli: Gjeagjeza

   Originally posted by kitrra 123 View Post
   Gishti im te vrima jote
   Buza ime ke buza jote
   Originally posted by Sinqeriteti View Post
   filxhani
   E paske gjetur

   Ka kater vite qe se gjente kush :p
   - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

   -Kashta noton e diamanti fundoset!

   Comment


   • #33
    Titulli: Gjeagjeza

    Originally posted by kitrra 123 View Post
    E paske gjetur

    Ka kater vite qe se gjente kush :p
    jalla se paskemi pa se kjo eshte me e thjeshta


    po kete meqe jemi ne vazhden e ketyre gjeegjezave erotike


    ulur ne gjunje
    shtyn perpara
    hyn i gjati
    tek e cara

    Comment


    • #34
     Titulli: Gjeagjeza

     Originally posted by NeVertiti View Post
     ben not po diti ahahahahhaha
     Jo jo jo , del nga puseta dhe falenderon zotin qe nuk ishte kapaku sepse do kishte ngelur brenda

     Comment


     • #35
      Titulli: Gjeagjeza

      Originally posted by Monique View Post
      jalla se paskemi pa se kjo eshte me e thjeshta


      po kete meqe jemi ne vazhden e ketyre gjeegjezave erotike


      ulur ne gjunje
      shtyn perpara
      hyn i gjati
      tek e cara

      eh ky eshte .....

      dhe po qe se ngeli
      ky ne kete te care
      nuk ke si e nxjerre ndryshe
      pos me ndonje dare
      - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

      -Kashta noton e diamanti fundoset!

      Comment


      • #36
       Titulli: Gjeagjeza

       celsi?.........
       “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

       Comment


       • #37
        Titulli: Gjeagjeza

        Porsi lėmsh ėshtė rrumbullak,
        mot e jetė sillet qark,
        pa benzin shkon e vjen,
        kur lėviz askush s'e ndjen
        ėshtė plakė sa s'tregohet,
        por nuk lodhet es'ankohet .
        “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

        Comment


        • #38
         Titulli: Gjeagjeza

         Nuk e di Jana.         Eshte nje vig me pula te verdha?
         https://youtu.be/bo_efYhYU2A

         Comment


         • #39
          Titulli: Gjeagjeza

          Originally posted by Abis View Post
          Nuk e di Jana.          Eshte nje vig me pula te verdha?
          cfar eshte vig?
          “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

          Comment


          • #40
           Titulli: Gjeagjeza

           Vig pulash
           https://youtu.be/bo_efYhYU2A

           Comment


           • #41
            Titulli: Gjeagjeza

            Originally posted by Abis View Post
            Vig pulash
            kotec???........
            “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

            Comment


            • #42
             Titulli: Gjeagjeza

             Originally posted by jana80 View Post
             kotec???........
             Vendi ku qendrojn pulat ne kotec.
             https://youtu.be/bo_efYhYU2A

             Comment


             • #43
              Titulli: Gjeagjeza

              se di... te ishin gjela te verdh i bie "qese me napolona "....
              “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

              Comment


              • #44
               Titulli: Gjeagjeza

               Originally posted by jana80 View Post
               se di... te ishin gjela te verdh i bie "qese me napolona "....
               Hajt se po ta them,nuk po te lodh..eshte ftoi
               https://youtu.be/bo_efYhYU2A

               Comment


               • #45
                Titulli: Gjeagjeza

                Originally posted by Abis View Post
                Hajt se po ta them,nuk po te lodh..eshte ftoi
                flm e bukur kjo
                “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                Comment


                • #46
                 Oda oda 12 oda,oda ishin,dyer s'kishin..kush eshte?
                 https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                 Comment


                 • #47
                  Mal mė mal gjezdis,
                  opingat s'i gris.

                  Comment


                  • #48
                   Originally posted by Artin View Post
                   Mal mė mal gjezdis,
                   opingat s'i gris.
                   dielli..hena..kafshet.... era...
                   ??? e gjeta?
                   “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                   Comment


                   • #49
                    Ėshtė lepuri...

                    Comment


                    • #50
                     Originally posted by Artin View Post
                     Ėshtė lepuri...
                     pse jo dhelpra?
                     “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                     Comment


                     • #51
                      Originally posted by jana80 View Post
                      pse jo dhelpra?
                      Populli duhet ta ketė ndonjė arsye...
                      Mbase ngaqė lepuri ėshtė kafshė mė popullore dhe gjezdis mė shumė se kafshėt e tjera.

                      Comment


                      • #52
                       Originally posted by Artin View Post
                       Populli duhet ta ketė ndonjė arsye...
                       Mbase ngaqė lepuri ėshtė kafshė mė popullore dhe gjezdis mė shumė se kafshėt e tjera.
                       populli e ka fajn gjithmone
                       “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                       Comment


                       • #53
                        Ka samar,
                        po nuk ėshtė gomar.

                        (cili/a ėshtė?)

                        Comment


                        • #54
                         Originally posted by Artin View Post
                         Ka samar,
                         po nuk ėshtė gomar.

                         (cili/a ėshtė?)
                         Breshka????

                         Comment


                         • #55
                          Originally posted by Monique View Post
                          Breshka????
                          E gjete. ..........

                          Comment


                          • #56
                           Ėshtė e vogėl si kuti,
                           ruan brenda gjashtė tapi.

                           Comment


                           • #57
                            Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1551620100494.jpg
Views:	47
Size:	55.0 KB
ID:	1663703
                            https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                            Comment

                            What's Going On

                            Collapse

                            There are currently 115 users online. 1 members and 114 guests.

                            Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                            Working...
                            X