Announcement

Collapse
No announcement yet.

Testojeni inteligjencėn tuaj: Sa kėmbė po shihni ju?

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Testojeni inteligjencėn tuaj: Sa kėmbė po shihni ju?

  Nėse mendoni se jeni inteligjentė, testojeni veten. Nė foton mė poshtė e keni njė elefant. Dhe pyetja qė shtrohet ėshtė: Sa kėmbė po shihni ju?

  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 • #2
  Titulli: Testojeni inteligjencėn tuaj: Sa kėmbė po shihni ju?

  Aq sa i ka realisht elefanti.


  Dmth 5.
  I walk slowly, but I never walk backward

  Comment


  • #3
   Titulli: Testojeni inteligjencėn tuaj: Sa kėmbė po shihni ju?

   hahahaha po sa kembe ka elefanti dihet hahaha
   4 kembe dhe nje feēe shoh une .

   Comment


   • #4
    Titulli: Testojeni inteligjencėn tuaj: Sa kėmbė po shihni ju?

    ...paska ikur fotoja.

    Ta kthesh perseri mundesisht

    >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<    Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
    ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
    Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
    sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

    Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
    Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

    Comment


    • #5
     5 kemb shoh ne foto....

     Comment


     • #6
      5 shoh dhe pse mendoj se jane 6
      Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

      Comment

      What's Going On

      Collapse

      There are currently 117 users online. 1 members and 116 guests.

      Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

      Working...
      X