Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shtepia e Teknologjise

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Shtepia e Teknologjise

  Pėrshėndetje Forumi,

  unė qė po ju shkruaj jam njė nga dy news editorėt e www.ose.al - Shtėpia e Teknologjisė. Websiti ėshtė njė blog i thjeshtė qė nxjerr online lajmet ORIGJINALE mbi teknologjine. Pėrveē websitit kemi normalisht faqe nė Facebook dhe nė Instagram (tė dy me +10K follower dhe +70% pozicioni nė Shqipėri/Kosovė/Maqedoni). Mė pak se dy javė kemi krijuar dhe njė forum nė Telegram me disa kanale tė ndryshme (jemi tė parėt qė e krijojmė nė Shqipėri sepse duket sikur asnjė se pėrdor Telegramin:confused2::confused2:?)

  Qėllimi i websitit nuk ishte dhe nuk ėshtė fitimi dhe prandaj nuk kemi patur ads asnjėherė. Me kalimin e kohės janė futur, vullnetarisht, edhe disa djemė tė tjerė qė shkruajnė artikull, video nė kanalin e Youtube dhe postojne ndonjėherė nė Social.

  Kemi bashkėpunime tė ndryshme me shoqėri si Samsung nga tė cilat marrim celularėt mė tė fundit dhe bėjme teste, video, artikuj etj.

  Mė poshtė disa pyetje dhe kėrkesa (priten me shumė kėnaqėsi kėshilla :blush:
  • Duke parė websitin (shpejtėsi dhe sesi ėshtė strukturuar) si ju duket? Ēfarė kėshilla mund tė mė jepni? Si mund tė pėrmisohet?
  • Duke parė statistikat (dhe fakti se nuk kemi pėrdoruar asnjėherė publicitet) si ju duken?
  • Si mund tė rriten me backlink? Ndonjė kėshillė?
  • Ideja e forumit nė Telegram, pse nuk ka shumė sukses?
  • Si mendoni duhet tė fusim ads (nga media.net/infolinks etj) apo duhet te fillojm te kėrkojme ndihme financiare nga partnerė tė mundshėm
  • Websiti normalisht ėshtė personal dhe nuk kemi hapur as NIPT. Kjo ndikon tek Gjirafa.net por na penalizon tek ndonjė mėnyrė tjetėr.  Mė e rėndėsishmja: Nėse ndonjė person, nė mėnyrė vullnetare ose edhe me shifra minimale, mund tė na drejtojė/ndihmojė/bashkėpunojė do jetė i mirėpritur!​

What's Going On

Collapse

There are currently 180 users online. 0 members and 180 guests.

Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

Working...
X