Announcement

Collapse
No announcement yet.

Versioni i fundit dhe Problematikat

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Versioni i fundit dhe Problematikat

  Cefshiva pa dashje temen e pare!!! Na falet sa ta praktikojme mire :p

  Si po ju duket Versioni i ri ??? Eshte ndonje Cik praktik :?

  Mbreme vura edhe app e re e cila sjell njoftimet per pergjigje neper tema dhe mesazhe privat.
  11
  Praktik
  54.55%
  6
  Cka
  45.45%
  5
  Se kuptoj
  0%
  0
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 • #2
  kto jan pamjet dhe njoftimet e app
  Attached Files
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

  Comment


  • #3
   Ja kam marre doren..por akoma do preferoja te vjetrin.
   https://youtu.be/bo_efYhYU2A

   Comment


   • #4
    Abis po ke android shif app
    Je SHQIPTAR? Po?
    Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
    Jo si politikan apo Fetar.

    Comment


    • #5
     a eshte e mundur te kthehet serisht versioni i vjeter?...

     Comment


     • #6
      Eshte i ngadalet ne app      Clicca sull'immagine per ingrandirla.Ā* Nome:  Screenshot_2019-01-28-10-10-59.pngĀ* Visite: 0Ā* Dimensione: 9.4 KBĀ* ID: 1648725
      https://youtu.be/bo_efYhYU2A

      Comment


      • #7
       vajza ke nje tjeter mundesi shkarko app ne android edhe e ke edhe me kollaj, po edhe kshu shof se ja ke marr doren !
       Je SHQIPTAR? Po?
       Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
       Jo si politikan apo Fetar.

       Comment


       • #8
        e dij do e sistemoj diku edhe faqen pa merak !
        Je SHQIPTAR? Po?
        Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
        Jo si politikan apo Fetar.

        Comment


        • #9
         Originally posted by WxP View Post
         vajza ke nje tjeter mundesi shkarko app ne android edhe e ke edhe me kollaj, po edhe kshu shof se ja ke marr doren !
         realisht po ja kam marr doren...nuk eshte i veshtir...eshte thjesht sepse na duket me i thjesht versioni pare...dhe si me i kuptueshme...

         Comment


         • #10
          Eshte problemi se duhet te hecim pak para me teknologjine edhe risit qe jan aktualisht ne internet ! E vertete eshte qe mund te jet me i kuptushem i vjetri po ky i riu eshte me terheqes! vendosni app ne cel se merni njoftimet per postime edhe mesazhe!
          Je SHQIPTAR? Po?
          Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
          Jo si politikan apo Fetar.

          Comment


          • #11
           Originally posted by WxP View Post
           Eshte problemi se duhet te hecim pak para me teknologjine edhe risit qe jan aktualisht ne internet ! E vertete eshte qe mund te jet me i kuptushem i vjetri po ky i riu eshte me terheqes! vendosni app ne cel se merni njoftimet per postime edhe mesazhe!
           E kryva Bac! ....najs duket edhe nga app , vetem rregulloji ate rondelen qe rri me minuta tu u rrotullu

           Comment


           • #12
            Perdoreni momentalisht per njoftimet deri sa te mbaroj procesi qe kam len hap ke adminat ka 2 dite...


            Maintenance


            Building Search Index 673500 :: 673750

            Processing Time: 29.44

            qe do te tthote vetem 50% e informacionit behet search ne fv dhe do te vazhdoj edhe 2 dite kam pershtypjen. Nese do jet serisht i avashet do te kalojm ne nje server tjeter me te fuqishem...
            Je SHQIPTAR? Po?
            Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
            Jo si politikan apo Fetar.

            Comment


            • #13
             Me te fuqishem ?! E paske ndare mendjen , e nise k’te vit duke na perdhunuar psikologjisht ... killing us slowly . Loool

             U mesuam me perdorimin, por prape Nuk eshte praktik dhe gjallerues.... te shkaterron nervat dhe te merr shume kohe.
             Some people feel the Rain, others just get Wet,

             All i wanna be is a , Dj .

             Comment


             • #14
              Ndoshta te kemi lodhur me ankesa...por ceshtja eshte se eshte shume i ngadalte...

              Comment


              • #15
               Po kalon nje proces qe po zgjat pak eshte ai i search... ka qe parmbreme sapo te mbaroj do jet edhe me i shpejt nese jo do ta kaloj ne nje server me te fuqishim...
               Je SHQIPTAR? Po?
               Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
               Jo si politikan apo Fetar.

               Comment


               • #16
                Sot me duket me friendly forumi por keto ngjyrat ne sfond jane acarruese per syte. Mund te vendosen ngjyra me relaksuese sepse me po shoh te lodhkan goxha. Njekohesisht nej verejtje te vogel kam edhe per shikimin e postimeve te fundit. Per cdo teme duhet te shkosh tek filter dhe duhet te zgjedhesh manualisht se cfare postimesh do shohesh, ditore javore etj etj... dhe kjo behet cdo here qe do et shohesh apo te postosh ne cdo teme.... Mund te behet nje opsion automatik qe e click nje here kete opsion dhe nuk ke nevoje ta besh me.?

                Mgjth sic thashe eshte shuem i lehte ne perdorim dhe kjo me perlqen.. keto verejtje i kam versionin e pc sepse nga telefoni eshte fantastik.
                Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                Comment


                • #17
                 Me sa di , ende ska mbaruar procesi i "motorrit" te WxP , kshuqe prit Drejtori

                 Comment


                 • #18
                  Monique e nuk e dija, ngaqe kam disa dite pa hyre dhe kujtova se kishte mbaruar si proces, mgjth verejtjet qendrojne jo si verejtje por si opsione permiresimi...
                  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                  Comment


                  • #19
                   Originally posted by Drejtori View Post
                   Monique e nuk e dija, ngaqe kam disa dite pa hyre dhe kujtova se kishte mbaruar si proces, mgjth verejtjet qendrojne jo si verejtje por si opsione permiresimi...
                   Ja ti mbaroj motorri ....e pastaj ia plasim me bresheri , se kam e une kerkesa pafund :p
                   Kete pune kemi ne

                   Comment


                   • #20
                    What does the flag option stands for ? Report ?!

                    Sapo mesova nje komande te re .. a fast chat way loool
                    Some people feel the Rain, others just get Wet,

                    All i wanna be is a , Dj .

                    Comment


                    • #21
                     Originally posted by Drejtori View Post
                     Sot me duket me friendly forumi por keto ngjyrat ne sfond jane acarruese per syte. Mund te vendosen ngjyra me relaksuese sepse me po shoh te lodhkan goxha. Njekohesisht nej verejtje te vogel kam edhe per shikimin e postimeve te fundit. Per cdo teme duhet te shkosh tek filter dhe duhet te zgjedhesh manualisht se cfare postimesh do shohesh, ditore javore etj etj... dhe kjo behet cdo here qe do et shohesh apo te postosh ne cdo teme.... Mund te behet nje opsion automatik qe e click nje here kete opsion dhe nuk ke nevoje ta besh me.?

                     Mgjth sic thashe eshte shuem i lehte ne perdorim dhe kjo me perlqen.. keto verejtje i kam versionin e pc sepse nga telefoni eshte fantastik.


                     Nqfse klikon tek temat e reja dhe pastaj klikon ate shigjeten blu, te nxjerr direkt tek postimi me i ri dhe i fundit qe eshte bere tek ajo teme.
                     Nuk eshte e nevojshme te perdoren filtrat. I hope this helps.
                     For more info, see tutorial below.
                     Last edited by Legally_Sweet; 29-01-2019, 07:47.
                     Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

                     Comment


                     • #22
                      ..............
                      Attached Files
                      Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

                      Comment


                      • #23
                       Nuk tregon anetaret ne teme, ngjan shurdh si varr ...edhe tek tabela e postimeve te fundit on top of the page .. Nuk ka option to click straight there dhe avataret I ke bere si invalide , copa-copa dhe shume te vegjel ... na qorruan syte . A Nuk I shton dot k’to options ?!
                       Some people feel the Rain, others just get Wet,

                       All i wanna be is a , Dj .

                       Comment


                       • #24
                        Ka filluar te me duket sikur flas me vete sa here hyj ketu...me pare sikur shkembenim ndonje fjale me njeri-tjetrin tani as gje..edhe ate "gjesss gjesss" e themi si neper dhembe hahahahaha

                        Comment


                        • #25
                         Ja me te po merrem zana po cdo gje do kohen e vet, shof qe te gjithe din ta perdorin... dhe din te pergjigjen shumica kan gjet veten ne privat ne ket versionin e ri... per sa i perket statistikave on top me zor ja kam pershtat per version mobile mire eshte te perdoret Aktiviteti
                         Je SHQIPTAR? Po?
                         Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
                         Jo si politikan apo Fetar.

                         Comment


                         • #26
                          Originally posted by Legally_Sweet View Post                          Nqfse klikon tek temat e reja dhe pastaj klikon ate shigjeten blu, te nxjerr direkt tek postimi me i ri dhe i fundit qe eshte bere tek ajo teme.
                          Nuk eshte e nevojshme te perdoren filtrat. I hope this helps.
                          For more info, see tutorial below.
                          Lega e provova por me del perseri sic thashe edhe ne postimin e meparshem. tani po ka ndonje shigjete tjeter e une nuk e shoh eshte tjeter problem..
                          Mgjth thx
                          Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                          Comment


                          • #27
                           Nga tel Drejtori ?
                           Je SHQIPTAR? Po?
                           Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
                           Jo si politikan apo Fetar.

                           Comment


                           • #28
                            WxP Jo nga Laptopi, nga telefoni eshte ok.
                            Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                            Comment


                            • #29
                             Vetem app per Android ka?

                             Comment


                             • #30
                              Po vetem per android
                              Je SHQIPTAR? Po?
                              Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
                              Jo si politikan apo Fetar.

                              Comment

                              What's Going On

                              Collapse

                              There are currently 135 users online. 0 members and 135 guests.

                              Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                              Working...
                              X