Announcement

Collapse
No announcement yet.

Versioni i fundit dhe Problematikat

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #31
  Originally posted by Drejtori View Post

  Lega e provova por me del perseri sic thashe edhe ne postimin e meparshem. tani po ka ndonje shigjete tjeter e une nuk e shoh eshte tjeter problem..
  Mgjth thx
  Nga kompjuteri kliko Forumi>Tema Te Reja>Tek tema kliko tek shigjeta e vogel blu dhe te nxjerr direkt tek faqja e fundit.

  Click image for larger version

Name:	Screenshot 2019-01-29 at 21.48.42.png
Views:	58
Size:	84.7 KB
ID:	1649239
  Attached Files
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

  Comment


  • #32
   Urime wxp, per Rilindjen e FV ne nje version me bashkekohor. Por jo gjithmone ndryshimet me doemos jane pozitive, psh nga iPhoni me duket shume "i lodhshem", por sot qe po e provoj nga PC, me pelqen.

   Gjithsesi, ta gezojme

   Darius
   La vita č bella...

   Comment


   • #33
    Originally posted by Legally_Sweet View Post

    Nga kompjuteri kliko Forumi>Tema Te Reja>Tek tema kliko tek shigjeta e vogel blu dhe te nxjerr direkt tek faqja e fundit.

    Click image for larger version

Name:	Screenshot 2019-01-29 at 21.48.42.png
Views:	58
Size:	84.7 KB
ID:	1649239
    Lega edhe me kete stil nuk del. e provova edhe dje edhe sot, dje ne disa momente ishte ok por gjendja u kthye si me pare duhet te shkoj tek filtri qe te shoh postimet e fundit ndryshe s'nuk.
    Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

    Comment


    • #34
     Fshini Cookies !
     Je SHQIPTAR? Po?
     Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
     Jo si politikan apo Fetar.

     Comment


     • #35
      Dje ne darke i bera te gjitha pastrimet se e kam zakon qe nuk le asgje ne compiuter para se te le zyren, keshtuqe nuk mendoj se eshte problem cookies sesa problem i vete forumit qe nuk me nxjerr faqet e reja, ndoshta me kalimin e kohes rregullohet se nuk kam me nerva te eksploroj tani qe te gjej shkakun.
      Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

      Comment


      • #36
       po kete butonin Postime e ke pare ne menun kryesore ? Mos te ben pune kjo...
       Je SHQIPTAR? Po?
       Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
       Jo si politikan apo Fetar.

       Comment


       • #37
        Originally posted by WxP View Post
        po kete butonin Postime e ke pare ne menun kryesore ? Mos te ben pune kjo...
        Mos e ka fajin Google crome, sepse une perdor kete version ne my pc? e provova edhe ate qe me the dhe njesoj.
        Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

        Comment


        • #38
         Duhet perkthyer i gjithi ne shqip per mendimin tim..

         Comment


         • #39
          Pune Kolosale me e perkthy te gjithen.... po do bej te pa munduren te perkthej...
          Je SHQIPTAR? Po?
          Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
          Jo si politikan apo Fetar.

          Comment


          • #40
           Originally posted by Drejtori View Post

           Lega edhe me kete stil nuk del. e provova edhe dje edhe sot, dje ne disa momente ishte ok por gjendja u kthye si me pare duhet te shkoj tek filtri qe te shoh postimet e fundit ndryshe s'nuk.
           Atehere, nuk do me punu forumi per ty...po ta ben kastile. Ik bej ca pushime!

           Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

           Comment


           • #41
            Originally posted by Legally_Sweet View Post

            Atehere, nuk do me punu forumi per ty...po ta ben kastile. Ik bej ca pushime!
            Yt , katile.. na dashke te miren.
            Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

            Comment


            • #42
             Hahahaha mire e ka legally....bej ca pushime ne forum

             Comment


             • #43
              Originally posted by Monique View Post
              Hahahaha mire e ka legally....bej ca pushime ne forum
              edhe ti Brut?
              Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

              Comment


              • #44
               Originally posted by Drejtori View Post

               edhe ti Brut?
               Une e para, pastaj te tjeret Hamza

               Comment


               • #45
                Originally posted by Monique View Post

                Une e para, pastaj te tjeret Hamza
                Deri tek ty mbajme ne, te tjeret te gjejne tradhetore te tjere per ti tradhetuar..
                Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                Comment


                • #46
                 Nje pyetje teknike wxp, xenforo eshte me i thjesht se ky format sepse kam punuar ne dy formate dhe kam idene se eshte me i thjesht?!

                 Comment


                 • #47
                  Xenforo me Vbulletin 5 eshte i njejti format pak a shume.... thjesht xenforo ka resourceme shume por eshte me praktik ne hacking... plus qe duhet me ja ble licensat nga fillimi dhe nuk ka app...
                  Je SHQIPTAR? Po?
                  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
                  Jo si politikan apo Fetar.

                  Comment


                  • #48
                   Tani qeka be nje miks shipo-anglishto-italiano forumi Click image for larger version

Name:	4F9DD3A8-0AB2-4A0D-BEF5-35F635194194.jpeg
Views:	49
Size:	58.1 KB
ID:	1649649
                   Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

                   Comment


                   • #49
                    hahahhahha Jam tu e sistemu... E nderrova se ka importu nga versioni vjeter... tashme eshte serisht Anglisht...
                    Je SHQIPTAR? Po?
                    Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
                    Jo si politikan apo Fetar.

                    Comment


                    • #50
                     Kam problem shpejtesine..i ngadalte shume.
                     https://youtu.be/bo_efYhYU2A

                     Comment


                     • #51
                      E Ndjej edhe une do ndryshojm server pa merak !
                      Je SHQIPTAR? Po?
                      Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
                      Jo si politikan apo Fetar.

                      Comment


                      • #52
                       Pse nuk po dalin postimet e fundit, edhe a mundeni me i dhez pak turbinat e forumit se po ec sikur fiqa e mixhės tem para luftės. Hajt tung.
                       Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

                       mutantur omnia nos et mutamur in illis

                       Comment


                       • #53
                        Ku nuk dalin postimet e fundit ? Ne faqe te pare ? Kur je user apo antare ?
                        Je SHQIPTAR? Po?
                        Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
                        Jo si politikan apo Fetar.

                        Comment


                        • #54
                         Invalid node id specified.
                         Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

                         mutantur omnia nos et mutamur in illis

                         Comment


                         • #55
                          Po kur je antare apo guest ?
                          Je SHQIPTAR? Po?
                          Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
                          Jo si politikan apo Fetar.

                          Comment


                          • #56
                           Nė telefon edhe anėtar edhe guest.
                           Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

                           mutantur omnia nos et mutamur in illis

                           Comment


                           • #57
                            Ok ja do e ftilloj sa te jem para pc
                            Je SHQIPTAR? Po?
                            Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
                            Jo si politikan apo Fetar.

                            Comment


                            • #58
                             ku dalin te gjitha postimet e anetareve se tek aktiviteti ca dalin ca sdalin...
                             Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

                             Comment


                             • #59
                              Kur hy né fv shkruan ,, INVALID NOVA ID SPECIFIED

                              Comment


                              • #60
                               Vetem une nuk mund te komentoj temat tek aktualiteti .... keto te fundit qe keni postuar
                               “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

                               Comment

                               What's Going On

                               Collapse

                               There are currently 113 users online. 0 members and 113 guests.

                               Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

                               Working...
                               X