Announcement

Collapse
No announcement yet.

Versioni i fundit dhe Problematikat

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • WxP
  started a poll Versioni i fundit dhe Problematikat

  Versioni i fundit dhe Problematikat

  11
  Praktik
  54.55%
  6
  Cka
  45.45%
  5
  Se kuptoj
  0%
  0
  Cefshiva pa dashje temen e pare!!! Na falet sa ta praktikojme mire :p

  Si po ju duket Versioni i ri ??? Eshte ndonje Cik praktik :?

  Mbreme vura edhe app e re e cila sjell njoftimet per pergjigje neper tema dhe mesazhe privat.

 • Soulmind
  replied
  Chati sme del as mu.
  jo se na duhet po kot per tu anku dhe une.

  Leave a comment:


 • NeVertiti
  replied
  Originally posted by Passion View Post

  Un te kam shkruar 50 here
  Nevvvv ku je?
  Nevv ku je?
  Thash qonka zemru,shyqyr s'punoka chati.
  pse me te vertet dal on ne chat tani?

  Leave a comment:


 • Passion
  replied
  Originally posted by NeVertiti View Post

  Sepse nje pjese antaresh ju del,nje pjese jo.
  Un te kam shkruar 50 here
  Nevvvv ku je?
  Nevv ku je?
  Thash qonka zemru,shyqyr s'punoka chati.

  Leave a comment:


 • NeVertiti
  replied
  Originally posted by Monique View Post
  Po mua pse me del?
  Sepse nje pjese antaresh ju del,nje pjese jo.

  Leave a comment:


 • Monique
  replied
  Po mua pse me del?

  Leave a comment:


 • Abis
  replied
  Originally posted by NeVertiti View Post

  As mua sme del ka dite.
  T'i bejm thirrje WxP atehere,te rregulloj chatin

  Leave a comment:


 • NeVertiti
  replied
  Originally posted by Abis View Post
  Chati forumit s'duket gjekundi.
  As mua sme del ka dite.

  Leave a comment:


 • Monique
  replied
  Click image for larger version

Name:	Screenshot_2019-03-02-20-27-42-040_com.android.chrome.png
Views:	12
Size:	26.3 KB
ID:	1663502del mo....mua me del

  Leave a comment:


 • Abis
  replied
  Chati forumit s'duket gjekundi.

  Leave a comment:


 • Abis
  replied
  Eshte i ngadalte forumi sot.

  Leave a comment:


 • jana80
  replied
  Originally posted by Drejtori View Post

  Hahahaha merre pushtetin se une kam kolonen e 5..
  Po punojme ta marrim..... i zgjidhe quotat ti?

  Leave a comment:


 • Monique
  replied
  Originally posted by LoSsT View Post
  ku dalin te gjitha postimet e anetareve se tek aktiviteti ca dalin ca sdalin...
  Postimet e fundit dalin tek butoni "POSTIME"

  Nese i referohesh kesaj ...


  Click image for larger version

Name:	IMG_20190216_093540.jpg
Views:	25
Size:	43.7 KB
ID:	1656339


  Click image for larger version

Name:	IMG_20190216_093549.jpg
Views:	24
Size:	47.4 KB
ID:	1656340

  Leave a comment:


 • Drejtori
  replied
  Originally posted by jana80 View Post

  Do kesh abuzuar me quotat ...ke shpenzuar ato qe kishe si racion..... kohe e e pushtetit te kuq lal ...
  Hahahaha merre pushtetin se une kam kolonen e 5..

  Leave a comment:


 • jana80
  replied
  Originally posted by dangerous View Post
  Un q kur ke sjell verzionin e ri nk mund t postoj video muzikore e as nj filxhan kafe se sjell dot.
  E une qe mendoja qe ke lene kafen....

  Leave a comment:


 • jana80
  replied
  Originally posted by Drejtori View Post
  Desha te dija pse ne disa tema e kam opsionin quote e ne disa tema nuk e shoh kete opsion?
  Do kesh abuzuar me quotat ...ke shpenzuar ato qe kishe si racion..... kohe e e pushtetit te kuq lal ...

  Leave a comment:


 • dangerous
  replied
  K po pyet se Wxp e ka dorzuar fv tek krijuesit ahahaha

  Wxp merr detyren e sill verzionin q kishim.

  Leave a comment:


 • Drejtori
  replied
  Desha te dija pse ne disa tema e kam opsionin quote e ne disa tema nuk e shoh kete opsion?

  Leave a comment:


 • dangerous
  replied
  E mir bju t fala e shtroje prb ton se ndryshe do bjm greve se duam at verzionin q kishim.

  Leave a comment:


 • Passion
  replied
  Originally posted by WxP View Post
  Perfundimisht e kam dorezuar forumin tek krijuesit e tij se shpejti do merren ato... te qerojne cdo problem vec pak durim...
  Kur te lexova tani,me erdhi nje ndjesi me t'dhon nje perqafim.

  Shpresojme.

  Leave a comment:


 • WxP
  replied
  Perfundimisht e kam dorezuar forumin tek krijuesit e tij se shpejti do merren ato... te qerojne cdo problem vec pak durim...

  Leave a comment:


 • Abis
  replied
  Edhe une per te vjetrin jam..kush eshte pro,te flase

  Leave a comment:


 • Lina
  replied
  Nuk na sillni te vjetrin me mire

  Leave a comment:


 • dangerous
  replied
  Originally posted by NeVertiti View Post
  WxP eshte shume i ngadalt formati sot,sdi pse.
  sht shum i mbingarkuar

  Leave a comment:


 • dangerous
  replied
  Un q kur ke sjell verzionin e ri nk mund t postoj video muzikore e as nj filxhan kafe se sjell dot.

  Leave a comment:


 • NeVertiti
  replied
  Tani mua me ecen ok shpejtesia e klikimeve ne tema,nese qendron keshtu is ok.

  Leave a comment:


 • WxP
  replied
  Bera nje ndryshin ishalla po ftillohet :S

  Leave a comment:


 • Abis
  replied
  Shume i ngadalte forumi sot.

  Leave a comment:


 • WxP
  replied
  Spo e kuptoj..

  Leave a comment:


 • NeVertiti
  replied
  WxP eshte shume i ngadalt formati sot,sdi pse.

  Leave a comment:

What's Going On

Collapse

There are currently 161 users online. 11 members and 150 guests.

Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

Working...
X