Announcement

Collapse
No announcement yet.

Si u njohet me ForumiVirtual

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #61
  Originally posted by Monique View Post
  Ekziston po kush po i hyn me e gjet,.,

  Ok une e gjeta jo rastesisht ne fakt....

  Ath historia eshte e tille...diku nga 2012 kam patur userin e pare ketu (me sa kam pare) , por vetem 2 postime kisha bere dhe as e mbaja mend fare qe kisha qene ne fakt dhe aq me teper qe mund te kujtoj si e gjeta.

  Ne 2014 Marla me ftoi duke qene se ishte pjese e forumit. Isha ne nje forum tjeter i cili u mbyll (qe i rafte damllaja atij qe e mbylli se mori gjithe ckishim aty plot 9 vite aktivitet) dhe qe kur u mbyll ai forum nuk i frekuentoja me forumet.
  Marla ne fakt insistoi disi te vija ketu...duke me thene se kishte ca antare te lezetshem per te nderruar ide dhe per tu perplas...gje qe une e kam pasion

  Dhe erdha....dhe si cdo fillim sme terhoqi fare . me pas me pas poooooo

  Dy gjera mbaj mend nga ky forum , e para Ylli qe te behej hije
  Dhe e dyta Darius asokohe hajduti qe me kercenoi me "jete" pse shava salen hahahahahahhaha
  sa qesha..deri aty e conte "adhurimi" qe kishte per Salen hajdutin?


  Atehere,une kam qene tek nje forum tjeter..dhe rrugen per tek ai forumi tjeter e gjeta duke kerkuar dicka ne google..ndersa tek ky..ja Moni,duke u"zene me nje tjeter,ai tjetri permendte fv..e kshu,kuriozi madh une -mbeta ketu


  🦂  🐾

  Comment


  • #62
   Originally posted by Abis View Post
   sa qesha..deri aty e conte "adhurimi" qe kishte per Salen hajdutin?


   Atehere,une kam qene tek nje forum tjeter..dhe rrugen per tek ai forumi tjeter e gjeta duke kerkuar dicka ne google..ndersa tek ky..ja Moni,duke u"zene me nje tjeter,ai tjetri permendte fv..e kshu,kuriozi madh une -mbeta ketu
   E difsha e difsha ...erdhet disa ate kohe hahahahha , sherri vleu per dicka te pakten

   Do ta vesh ne prove ti ....ja beje dhe shihe hahahahahahahhaha

   Comment


   • #63
    Rastesisht duke kerkuar per thenie te bukura
    Kam qen rregjistruar ne 2012,por i harrova pasuordin .
    Edhe thash pse mos te rregjistrohem serish..

    Comment


    • #64
     Sa kujtese te dobet ke ti,Jetmira


     🦂     🐾

     Comment


     • #65
      Originally posted by Abis View Post
      Sa kujtese te dobet ke ti,Jetmira
      Cte bej u plakem .

      Comment


      • #66
       Originally posted by Jetmira View Post
       Rastesisht duke kerkuar per thenie te bukura
       Kam qen rregjistruar ne 2012,por i harrova pasuordin .
       Edhe thash pse mos te rregjistrohem serish..
       Aaaa Ghaaaaaa goca qejflie
       Sa kish mbaruar shkollen e mesme , goca qejflie nga Burreli na bente mesuese jete
       "We're here to have a good time, not a long time
       .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

       Comment


       • #67
        Diku tek nje teme jeter me titull te njete e kam pas shkruar.
        Tani u bene vite kam harruar si kam ardhur ahhahahahaha.

        https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

        Comment


        • #68
         Tani do hapur njė temė,si me gjetur rrugėn me ik


         🦂         🐾

         Comment


         • #69
          Nuk e mbaj mend por me aq sa lexoja me bente pershtypje qe ketu i flisnin njeri tjetrit sikur kishin nje jete qe e njifnin.
          Treat your self like a star!!!

          Comment


          • #70
           Sigurisht per temat fetare u futa ketu , e mbarova tek femrat e bukura qe kishte forumi (per ti lexuar e kam fjalen!).Por , ne fund e kuptova se eshte humbje kohe tia kushtosh kohen sic qendronim ne fillim ne forum .
           87654321

           Comment


           • #71
            Originally posted by sensuu View Post
            Nuk e mbaj mend por me aq sa lexoja me bente pershtypje qe ketu i flisnin njeri tjetrit sikur kishin nje jete qe e njifnin.
            Po de. sigurisht nihen.

            ... ja ashtu me te pyetur .

            Comment


            • #72
             Originally posted by C3nI View Post
             Sigurisht per temat fetare u futa ketu , e mbarova tek femrat e bukura qe kishte forumi (per ti lexuar e kam fjalen!).Por , ne fund e kuptova se eshte humbje kohe tia kushtosh kohen sic qendronim ne fillim ne forum .

             une ta them ty nje gje, ne rast se ndjek shumicen, besoj se peson keq...

             mevjen keq ne cka paske mbaru

             >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<             Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
             ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
             Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
             sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

             Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
             Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

             Comment


             • #73
              Nepermjet muzikes.

              "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

              Comment


              • #74
               Ishin pjese nga krijimtaria e antareve ne rubriken e letersise arsyeja e qasjes ne fv.

               I lexoja ne mynyre te here pas hershme ato,deri sa nje dite u afrova duke u bere pjese e tyre.
               Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
               N B

               Comment


               • #75
                Deshira per te ndare ide dhe mendime me njerezit, besoj se virtualisht njerezit jan me shum vetvetja.

                Comment


                • #76
                 1. Kjo tema shkon tek diskutimet jo tek lojrat.
                 2. Ekziston nje e tille ne fv po sme kujtohet ctitull ka patur.
                 3. E kam dhene pergjigjen tek ajo tjetra. Lol
                 "Io non sarņ mai nessuno,
                 ma nessuno sarą mai come me."

                 Comment


                 • #77
                  Originally posted by Didi View Post
                  1. Kjo tema shkon tek diskutimet jo tek lojrat.
                  2. Ekziston nje e tille ne fv po sme kujtohet ctitull ka patur.
                  3. E kam dhene pergjigjen tek ajo tjetra. Lol
                  Gjera qe rregullohen,Didi


                  🦂                  🐾

                  Comment


                  • #78
                   sa me pelqeu pergjigja qe i paske dhene Didit

                   dhe un jam pergjigj dikur. kur tgjejme ate temen i bashkpjme qe tmos perseritem
                   "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

                   Comment


                   • #79
                    Pergjigjen e Soul e gjeta,por te Didit jo..e paska shkruajtur ne ndonje teme tjeter Didit


                    🦂                    🐾

                    Comment


                    • #80
                     Originally posted by Abis View Post
                     Pergjigjen e Soul e gjeta,por te Didit jo..e paska shkruajtur ne ndonje teme tjeter Didit
                     di qe e kam shkruar diku, per habi.

                     Mua me kane ftuar, antare qe sjane me aktive kemi qene ne nje faqe qe sot nuk ekziston me.
                     "Io non sarņ mai nessuno,
                     ma nessuno sarą mai come me."

                     Comment


                     • #81
                      Originally posted by Didi View Post
                      di qe e kam shkruar diku, per habi.

                      Mua me kane ftuar, antare qe sjane me aktive kemi qene ne nje faqe qe sot nuk ekziston me.
                      S'ka shans mos kem qėnė unė veterani
                      Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
                      N B

                      Comment


                      • #82
                       Kur kerkoja ne motorret e kerkimit per filma, mu shfaq ashtu rastesisht tema me filmat qe keni pare dhe u be nje menyre e bukur per te kerkuar filmat nepermjet forumit.

                       Comment


                       • #83
                        Pa me tregoni ju menyren e dlajes nga ketu e pastaj ua them te hyrjes
                        - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

                        -Kashta noton e diamanti fundoset!

                        Comment


                        • #84
                         Originally posted by Didi View Post
                         di qe e kam shkruar diku, per habi.

                         Mua me kane ftuar, antare qe sjane me aktive kemi qene ne nje faqe qe sot nuk ekziston me.
                         mos ka qene ndonje teme pse vazhdoni te futeni akoma? dhe un sikur mbaj mend te jemi pergjigj nja 10 here. LExova pergjigjen time dhe sikur ne 1 tjeter e kam pas shpjegu me me detaje
                         "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

                         Comment


                         • #85
                          Originally posted by Violetta View Post
                          une ta them ty nje gje, ne rast se ndjek shumicen, besoj se peson keq...

                          mevjen keq ne cka paske mbaru
                          Delja qe ndahet nga tufa,e hane Ujku


                          🦂                          🐾

                          Comment


                          • #86
                           Originally posted by Abis View Post
                           Delja qe ndahet nga tufa,e hane Ujku

                           mua sme han ujku se jam luan…. une e ha atė. haha.

                           >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<                           Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
                           ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
                           Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
                           sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

                           Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
                           Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

                           Comment


                           • #87
                            Une tu kerku femren e endrrave hyra e mbeta 😉
                            - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

                            -Kashta noton e diamanti fundoset!

                            Comment


                            • #88
                             Originally posted by kitrra 123 View Post
                             Une tu kerku femren e endrrave hyra e mbeta 😉
                             Te pakten na thuaj kape gjo????
                             Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

                             Comment


                             • #89
                              ne kerkim informacioni. dhe teme pas teme ngeca.

                              Comment


                              • #90
                               Nuk di kush ma rekomandoi nje forumist nga forume te tjera...jam e hershme une...

                               Comment

                               What's Going On

                               Collapse

                               There are currently 163 users online. 0 members and 163 guests.

                               Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

                               Working...
                               X