Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zgjedhje te parakoheshme Parlamentare?

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Zgjedhje te parakoheshme Parlamentare?

  Jeni pro apo kunder,per zgjedhje te parakoheshme Parlamentare?!
  4
  Po
  50.00%
  2
  Jo
  50.00%
  2


  🦂  🐾

 • #2
  jam kunder , pasi skemi per te votojme

  opinioni im

  Comment


  • #3
   Nuki esht nevoja zgjedhje esht ta qon vendit drejt bashkim europian
   ta lufton korrupcioni
   Bir, bjeri botės anė e mbanė!
   Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

   Comment


   • #4
    Po te dilte ndonje Opozite e re e perfaqesuar nga njerez te paster,do isha pro..me kete Opozite qe kemi,jam kunder
    Last edited by Abis; 27-12-2018, 14:56.


    🦂    🐾

    Comment


    • #5
     Fatkeqsisht, kjo qeveri eshte me e mire nga sa pritej, me e mire nga sa e meritojm dhe me e mira qe populli kerkon...

     O Zoterinj/Zonja/Zonjusha Forumista/e A ka ngel ndonje fije dinjitet per shqipetaret, qe mos te bejne servilin e ketyre politikaneve qe po na pijne gjakun?

     Lerini more dokrrat edhe reflektoni, kjo qeveri duhet te shporret menjehere, edhe ajo tjetra nese nuk permbush detyrimet e saj, te largohet.

     Darius
     La vita č bella...

     Comment


     • #6
      Ore dakord jam une qe qeveria aktuale eshte jo sociale etj, etj, por ka edhe disa merita sic kishte edhe qeveria e meparshme. Te dyja takohen ne nje pike, qe ketij popull me shume i kane bere dem sesa mire, por nuk po shoh as edhe alternativa te reja dhe kjo me ben qe te humb paksa edhe shpresen per te ardhmen. Nqs politika do rrotullohet tek Luli dhe Rama dhe nje cope kek tek Mona atehere: ku ishim? asgjekundi, cfare kemi? asgje, ku do vemi? askund.
      Opinioni im eshte qe duhet te dale nje fryme e re politike perfaqesues dhe vizionare te rinj. Nqs duam ndryshim duhet te filloje nga largimi i kastes se vjeter te politikaneve, vendosja e tyre para pergjegjsive per cdo padrejtesi qe i kane shkaktuar ketij populli per 28 vjet. Afrimi i individeve, udheheqesve qe te kene paksa dashuri per kete vend dhe per keta njerez. Synimi per te ecur para dhe jo per te mbushur xhepat e tyre. Dhenia e mundesise per cdo njeri ne ate vend per te ndertuar te ardhmen e tyre aty e jo te shohin emigrimin. Ka shume pune per te bere aty por duhet te filloje ama se deri tani vetem llustra siper i kane vene te gjithe shtetaret aty.

      Zgjedhje et reja. PO por duhet edhe opsione te reja se me keta qe kemi nuk ja vlen te shpenzohen me miliona fonde per te ricikluar mbeturinat.
      Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

      Comment


      • #7
       Drejtor,

       Po te shikojme me kujdes bie ne sy mosha e re e te gjithe te zgjedhurve ne kryesine e PD, qe eshte nje ogur i mire per kete parti per dy arsye:
       a) tranzicioni i pushtetit partiak nga brezi i vjeter ne brezin e ri eshte duke u zhvilluar ne nje menyre natyrale ne kete parti me kohen
       b) mosha e re e ketyre anetareve te kryesise nuk eshte nje arritje ne vetvete, por shpresa e madhe eshte qe ky brez i ri do te sjelli nje fryme te re ne politiken shqiptare.

       Keshtuqe ka akoma shprese!

       Darius
       La vita č bella...

       Comment


       • #8
        Originally posted by Darius View Post
        Drejtor,

        Po te shikojme me kujdes bie ne sy mosha e re e te gjithe te zgjedhurve ne kryesine e PD, qe eshte nje ogur i mire per kete parti per dy arsye:
        a) tranzicioni i pushtetit partiak nga brezi i vjeter ne brezin e ri eshte duke u zhvilluar ne nje menyre natyrale ne kete parti me kohen
        b) mosha e re e ketyre anetareve te kryesise nuk eshte nje arritje ne vetvete, por shpresa e madhe eshte qe ky brez i ri do te sjelli nje fryme te re ne politiken shqiptare.

        Keshtuqe ka akoma shprese!

        Darius
        Darius, persakohe ne PD shihet vetem vizioni i Lulit s'ka shprese. Le te behet PD me nje kryetar te ri dhe ndoshta ajo qe thua ti do funksionoje por Lulit po i dalin perdite skandale keshtuqe nuk percjell asnje emocion tek askush ky individ.
        Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

        Comment


        • #9
         Shpresa ka vdekur dhe e vrane PD dhe PS....

         Folklorizma mos na shisni....turp e faqja e zeze per kete kast drejtuese nga te dy palet.


         Ska zgjedhje te parakohshme qe te iki nje hoxhe e te vij nje prift....nese vjen nje force e re, e para do ia jap voten, qorr per qorr e kemi ne oborr

         Comment


         • #10
          Ne fillim edhe une kam qene skeptik por Lulzim Basha nuk eshte vetem politikan, por ai i perket edhe nje brezi te ri shqiptaresh. Nje brezi te ri qe nuk eshte brumosur nen komunizem, nuk eshte produkt i sistemit shqiptar por produkt i shkolluar e edukuar jashte vendit.

          Darius
          La vita č bella...

          Comment


          • #11

           Comment


           • #12
            qeveria edi rama duhet ulet ne dialog me studentet ta zgjedhin problem edhe pd esht njesoj si kjo as e mire e as e keq
            Bir, bjeri botės anė e mbanė!
            Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

            Comment


            • #13
             Shpresoj shume qe Darius te kete bere shaka ne postimin e tij
             Beyond the horizon

             Comment


             • #14
              Originally posted by Monique View Post


              Po e bej e une si Moni reagimin... Darius nuk mbeti PD tek Luli, edhe doktori thelle thelle eshte bere pishman per zgjedhjen qe beri.
              Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

              Comment


              • #15
               Originally posted by Drejtori View Post


               Po e bej e une si Moni reagimin... Darius nuk mbeti PD tek Luli, edhe doktori thelle thelle eshte bere pishman per zgjedhjen qe beri.
               Kto ikonat sikur i ka zene xerxeleja me lot po qesh

               Comment


               • #16
                shqiperia nuk i duhet zgjedhje parakoheshem shqiperia duhet te punojm shum ty plotesoj
                Bir, bjeri botės anė e mbanė!
                Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

                Comment

                What's Going On

                Collapse

                There are currently 215 users online. 3 members and 212 guests.

                Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

                Working...
                X