Announcement

Collapse
No announcement yet.

Karakteret shpirtėrore

Collapse

Forums Topics Posts Last Post
Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.
Topics: 94 Posts: 1,455
94 1,455
Sub-Forums:
Foto (1/24)
Video (12/181)
Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin katolik.
Topics: 136 Posts: 1,514
Last Post: Kisha e Laēit
136 1,514
dangerous
Kisha e Laēit
Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin musliman
Topics: 1,235 Posts: 9,368
1,235 9,368
Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin ortodoks
Topics: 37 Posts: 114
37 114
Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin bektashi.
Topics: 4 Posts: 74
4 74
Persona qė nuk kanė njė kult, qė nuk kanė njė frymezues shpirtėror dhe qė nuk besojnė nė dicka pėrtej qėnies sė tyre. Nuk arrijnė ta konceptojnė fjalėn perėndi, besojnė nė atė cfarė shohin dhe frymezimin e gjejnė vetėm tek vetėvetja. Besojnė mė shumė tek pėrparimi njerėzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerėzore.
Topics: 74 Posts: 2,780
74 2,780
Nė kėtė forum do tė ketė bashkėbisedime nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si tė thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.
Topics: 324 Posts: 5,518
324 5,518
Working...
X