Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kodi civil

Collapse

Interpretimi i kodit civil sipas idesė tuaj.

Forums Topics Posts Last Post
No forums found.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • New Topics
Clear All
new posts

 • Loyalty
  started a topic Fondacionet

  Fondacionet

  Mėnyra e krijimit
  Neni 54(Ndryshuar me ligjin nr. 8781, datė 3.5.2001)[/B]

  Fondacioni ėshtė person juridik pa anėtarėsi qė ka pėr objekt...
  See more | Go to post
  Last edited by Loyalty; 07-04-2018, 12:29.

 • kristib
  replied to Servitutet
  Titulli: Servitutet

  Pyetje:
  1.Kush mund tė jetė titullar i servitutit?
  2.Midis kujt lind servituti?
  3.Ēfarė ėshtė...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • ida angel
  started a topic Personat e trete ne procesin civil

  Personat e trete ne procesin civil

  KREU III
  PERSONAT E TRETE DHE ROLI I TYRE SI SUBJEKTE TE PROCESIT
  GJYQESOR CIVIL

  3.1 Personat e trete ne procesin gjyqes...
  See more | Go to post

 • redi-
  started a topic Kodi i Punes

  Kodi i Punes

  L I G J
  Nr.8085, datė 13.3.1996,

  PĖR DISA NDRYSHIME NĖ LIGJIN NR. 7961, DATĖ 12.7.1995 “KODI I PUNĖS I REPUBLIKĖS
  SĖ SHQIPĖRISĖ”...
  See more | Go to post

 • ida angel
  replied to Kodi Civil pjesa II
  Dėmi nga personat nėn mbikqyrje
  Neni 615


  Mėsuesit dhe personat e tjerė qė kanė nėn mbikqyrje tė mitur
  ose personat qė u mėsojnė...
  See more | Go to post

  Leave a comment:


 • ida angel
  replied to Kodi Civil
  Investimet
  Neni 243


  Pronari dhe uzufruktari duhet tė merren vesh qė paratė objekt
  uzufrukti tė investohen nė mėnyrė frutdhėnėse...
  See more | Go to post

  Leave a comment:

There are no conversations in this channel.
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
 • Filter
 • Time
 • Show
 • Sort By
 • Order
Clear All
new posts
No topics found.
 • Filter
 • Time
Clear All
Working...
X