Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gruaja jeton 10 ditė me grekun qė kishte humbur jetėn

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Gruaja jeton 10 ditė me grekun qė kishte humbur jetėn

  Gruaja jeton 10 ditė me grekun qė kishte humbur jetėn


  Nė mediat greke janė zbuluar detaje tė reja nga vdekja e grekut 64-vjecar dy muaj mė parė.


  Ai u gjet pa jetė nė apartamentin ju jetonte sėbashku me njė 56 vjeēare gjermane, por kjo e fundit nuk gjendej prej ditėsh aty.

  Nė dėshminė e saj, bashkėjetuesja e grekut tregon detajet se si e gjeti atė tė vdekur dhe ēfarė ndodhi mė pas.

  “I kisha hedhur qetėsuesist nė lėngun e tij tė portokallit nė mbrėmje. Nė mėngjes kuptova qė ai kishte vdekur, por nuk njoftova askėnd sepse doja tė rrija me tė.
  Kliko per me shume info
  Flisja me tė, iu shtriva afėr dhe fjeta pėr dhjetė ditė me trupine e tij dhe nuk doja tė ndahesha”, tha ajo para prokurorėve. /Lajmifundit.al
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

What's Going On

Collapse

There are currently 136 users online. 10 members and 126 guests.

Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

Working...
X