Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prokurori belg: Bandat shqiptare rrėnuan qytetin

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Prokurori belg: Bandat shqiptare rrėnuan qytetin

  Prokurori belg: Bandat shqiptare rrėnuan qytetin

  20052018gadthnarkwtika001-768x499.jpg
  Aktiviteti gjithmonė nė rritje i bandave shqiptare ne Belgjike e veēanėrisht nė Brugge ėshtė bėrė shqetėsim i madh pėr autoritetet. Mediat vendase publikojnė alarmin e dhėnė nga prokurori teksa trajtonte ēėshtjen e njė shqiptari qė doli para gjykatės, i arrestuar pėr trafik kokaine.

  Behet fjale pėr 30-vjeēarin shqiptar, Endri K. i cili tashmė po pėrballet me drejtėsinė. “Endri K. nuk jetonte nė vendin tonė njė vit mė parė, pėrpara se tė pėrfshihej nė trafikun e drogės. Disa banda i propozuan qė tė shiste drogė dhe pas kėsaj ai u pėrfshi nė kėtė biznes”- ka thėnė avokati i tij.

  Kurse prokurori deklaroi se shqiptari ishte punėsuar nga dikush qė i thėrrisnin “Mohamed nga Molenbeek”, por nuk ka ende detaje se cili mund te jete ky person. Sipas hetimeve, Endri K. tani rrezikon njė dėnim prej 2.6 vite burgim dhe gjobė 60 mijė euro.

  Prokurori i ēėshtjes denoncoi gjithashtu faktin sė Brugge ėshtė rrėnuar nga bandat shqiptare tė drogės. “Ne kishim mbledhur informacione pėr njė bandė shqiptare qė shiste drogė kur morėm informata pėr tė arrestuarin. Tregtia e kokainės duket se ėshtė shumė fitimprurėse pėr ta”, tha prokurori.


  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

 • #2
  Sa tragjike e bejne,athua ai qe ka punsuar qenka Arab.
  Nejse per njolla te zeza krimi gjendemi ne nga pak ne cdo shtet.

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment

  What's Going On

  Collapse

  There are currently 164 users online. 0 members and 164 guests.

  Most users ever online was 7,146 at 08:56 on 08-03-2018.

  Working...
  X