Announcement

Collapse
No announcement yet.

“Mandatet”, ambasadorja e Gjermanisė takon Monika Kryemadhin

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • “Mandatet”, ambasadorja e Gjermanisė takon Monika Kryemadhin

  “Mandatet”, ambasadorja e Gjermanisė takon Monika Kryemadhin

  Click image for larger version

Name:	zana.jpg
Views:	67
Size:	61.0 KB
ID:	1660150

  Vetėm pak kohė pasi mbylli takimin me kreun e PD-sė, Lulzim Basha, ambasadorja e Gjermanisė Susanne Schütz, ka nisur njė takim me kryetaren e LSI-se, Monika Kryemadhi.

  Ky takim vjen pas vendimit tė marrė mė herėt nga opozita dhe aleatėt e saj pėr djegien e mandateve dhe vetem nje dite para protestes se paralajmeruar te opozites se bashkuar para Parlamentit, ne vijim te protestes masive te 16 shkurtit para Kryeministrise.

  Gazeta Shqip

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

 • #2
  Po he ca i tha, si ja tha, kur ja tha e si do beje? na iluminoni icik jo vetem nje lajm gazetash. jo per gje po keto i lexojme ne gazeta keshtu qe hapni e ndonje debat kur postoni lajme copy paste..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

  Comment

  What's Going On

  Collapse

  There are currently 161 users online. 8 members and 153 guests.

  Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

  Working...
  X