Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tė poshtėr, po e pėrēani Shqipėrinė

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Tė poshtėr, po e pėrēani Shqipėrinė

  Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1550320388808.jpg
Views:	23
Size:	18.0 KB
ID:	1656430


  Njeri therret militantet ne Tirane, tjetri i mbledh ne Vlore. Njeri mban me thonj karigen e pushtetit, tjetri kerkon t'ia rembeje me dhune. Mysybeti i djathte mburret me verioret, i majti malukat nxjerr gjoksin e lebėrve. Me ironi i qull opozitaret pushtetmbajtesi, e sperkat me bojė bojaxhiu i opozitės...
  Ti je malok i trashė!
  Ti je grek!
  Ti je hajdut!
  Ti je komunist!
  Ti shave Donald Trumpin!
  Ti vrave nė Gėrdec!
  Ti fute kriminelet ne parlament!
  Ti e mbushe partinė me kurva!
  Ti vodhe lekėt e fajdeve!
  Ti mbolle Shqipėrinė me drogė!
  Ti e ke tė vogėl!
  Ty nuk tė punon!
  Ti rreh gratė!
  Ty tė rrahin gratė!
  Ti thith kokainė!
  Ti nuk ke as oreks!
  Dhe pėrēarja ndal pėr njė ēast. Tė dy bashkohen nė njė pikė:
  Ti ke vjedhur!
  Ti vazhdon tė vjedhėsh!
  Dhe kėshtu vazhdon ta pėrēajė dhe boshatisė kėtė vend politika. Vetėm dembelėt dalin nėpėr protesta.
  Edhe unė po iki, gjeta njė vend pune infermier nė Gjermani. Eja edhe ti me mua! *♂️*♂️*♂️
  Bledi Mane
  https://youtu.be/bo_efYhYU2A


 • #2
  Kjo do ndodhe per sa kohe kemi klase politikanesh vezhdues te komunistave.
  Keep your heels head, and standards high.

  Comment


  • #3
   Originally posted by Marla View Post
   Kjo do ndodhe per sa kohe kemi klase politikanesh vezhdues te komunistave.
   Duhen tituj bombastike qe te na vish te na vizitosh Marla.

   Welcome pa djeg Shqypnine.
   Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
   N B

   Comment


   • Marla
    Marla commented
    Editing a comment
    Pershendetje pasionante Passion

  • #4
   Perfundimisht ky vend e ne njerez nuk behemi.... Kshuqe asgje per tu cuditur!

   Comment


   • #5
    Mesa kuptoj nuk behemi kurre njerez ne per maskaralleqe po pa per te bere shtet jo
    Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

    Comment


    • #6
     Bastardettt.. ahahhahahahaha

     https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

     Comment


     • #7
      Sa te jete Sala gjalle,sdo behet ndonjehere Shqiperia.
      https://youtu.be/bo_efYhYU2A

      Comment


      • #8
       Momenti dhe situata jane shume te veshtira...mire e keni thene ju me lart...me keta politikane qe futin popullin ne vellavrasje per te zene karrike ,poste ,per te mbushur xhepat qe kane me shume se 28 vjet qe hahen si qente ,qe na jane bere si burri i nenes...kurre nuk ka per te ndryshuar Shqiperia e gjore dhe e plagosur ne te gjithe trupin!Sa keq ,sa keq!Bashkohuni te majte e te djathte se jemi bij nenash te gjithe ,jemi bij te nenes hallemadhe ,Shqiperi!

       Comment


       • #9
        Me shume kishte bodyguards sot sesa protestuesa

        si perfundim shifemi pas 1 iave njesoj si protesta e studenteve do shuhet.

        pash zotin ska PD ndonje kryetar tjeter se ky qe keni aha gjithe kohes ne opozite do rrini sa te mbushni moshen e pensiojit 70 vjec.

        Keep your heels head, and standards high.

        Comment

        What's Going On

        Collapse

        There are currently 156 users online. 10 members and 146 guests.

        Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

        Working...
        X