Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arrestohen nė ‘Befasi’ babė e bir nė Fier, policia u zbulon…

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Arrestohen nė ‘Befasi’ babė e bir nė Fier, policia u zbulon…

  Arrestohen nė ‘Befasi’ babė e bir nė Fier, policia u zbulon…

  14 March 2019
  Dy persona janė vėnė nė pranga pasi policia ka gjetur drogė dhe armė.
  Burime policore se ėshtė finalizuar operacion i koduar ‘Befasia’, ku nė pranga janė vendosur babė e bir.
  Kliko per me shume info

  Tė arrestuarit janė: A. L., 55 vjeē, banues nė Patos dhe A. L, 26 vjeē, banues nė Patos (babė e bir).

  Gjatė operacionit policia gjeti dhe sekuestroi nė cilėsinė e provės materiale: 900 gram lėndė narkotike nė formė Ēokollate, 9 doza me lėndė narkotike e dyshuar Kokainė, 6 doza me lėndė narkotike e dyshuar Cannabis Sativa, 1 peshore elektronike e cila shėrbente pėr ndarjen e drogės nė doza tė vogla, 1 Pistoletė tip Bereta me 1 krehėr dhe 3 fishekė, 4 pasaporta me identitete tė ndryshme, 5 aparate celularė.

  Materialet i kaluan Prokurorisė pranė Gjykatės sė Shkallės sė Parė Fier pėr veprat penale ‘Prodhimi dhe shitja e narkotikėve’, ‘Nxitja pėr pėrdorimin e drogės’ dhe ‘Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armėve dhe municionit luftarak’
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

What's Going On

Collapse

There are currently 138 users online. 10 members and 128 guests.

Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

Working...
X