Announcement

Collapse
No announcement yet.

I shkon keq tentativa pėr vjedhje shqiptarit, arrestohet nė bodrum

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • I shkon keq tentativa pėr vjedhje shqiptarit, arrestohet nė bodrum

  I shkon keq tentativa pėr vjedhje shqiptarit, arrestohet nė bodrum

  14 March 2019

  Njė 30 vjeēar shqiptar me iniciale A.L, ėshtė arrestuar nga policia italiane pėr tentativė vjedhjeje mėngjesin e tė mėrkurės. Gjatė natės, i riu shqiptar shkoi pėr tė grabitur njė banesė i shoqėruar nga njė tjetėr person.
  Pronari 45 vjeēar, duke shikuar nga dritarja, vuri re dy burra nė oborrin e godinės sė ndėrtesės ngjitur nė rrethin Corticella, duke lajmėruar policinė.
  Kliko per me shume info

  I ndihmuar nga bashkėpunėtori, i cili veproi si ‘roje’, 30 vjeēari arriti nė katin e sipėrm tė ndėrtesės duke hapur dritaren me njė mjet. Ai arriti tė hynte nė apartament, ku gruaja, dy fėmijėt e burrit po flinin. Pak momente mė vonė, edhe 37 vjeēarja nga Bolonia u zgjua pasi dėgjoi zhurmė nga mbėrritja e makinave tė policisė.

  Duke e kuptuar se ishin zbuluar, ‘roja’ ka arritur tė largohet, ndėrsa shqiptari ka tentuar tė arratiset. Pasi ka kaluar nėpėr gardhe dhe ndėrtesa, ka tentuar tė fshihet nė njė bodrum, por aty ėshtė bllokuar nga policia.

  Ai mbante nė duar dorashka tė zeza, ndėrsa ju gjetėn edhe vegla pėr hapjen e dritarve. 30 vjeēari ka njė varg precedentėsh nė fushėn e vjedhjeve, armėve tė paligjshme, pėr lėndėt narkotike, etj. Ai ka pėrfunduar nė qelitė e paraburgimit, ndėrsa gjatė ditės sė sotme pritet tė jepet masa ndaj tij.
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

 • #2
  Mire ja paskan bere.

  https://www.youtube.com/watch?v=eWbU8jh3D1Y

  Comment

  What's Going On

  Collapse

  There are currently 143 users online. 11 members and 132 guests.

  Most users ever online was 7,146 at 06:56 on 08-03-2018.

  Working...
  X